2018 balandžio
24
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • „Atrask Raseinius“ rūpinsis krašto turizmu ir verslumu

  Siųsti Versija spausdinimui

  Raseiniuose atgimsta Turizmo ir verslo centras. Šįkart su kitokiu pavadinimu, kita komanda, patobulinta vizija ir patogesne vieta miestiečiams.
  Raseiniuose kurį laiką gyvavo Turizmo ir verslo informacijos centras (TVIC), vėliau jo funkcijas pasidalijo Raseinių muziejus ir Švietimo centras. Dar pernai gruodį Savivaldybės taryba nutarė, kad turizmo ir verslumo paslaugos mūsų krašte turi būti grąžintos vienai įstaigai. VšĮ „Atrask Raseinius“ nuo balandžio 10 dienos aktyviai ims rūpintis Raseinių rajono savivaldybės turizmu ir verslumu.
  Vienas didžiausių šios įmonės skirtumų nuo ankstesnės – „Atrask Raseinius“ įsikurs miesto centre, Raseinių autobusų stoties pastate. Čia pagelbėti bus pasirengusi turizmo vadybininkė Jurga Nekrošiūtė.
  Pasak Arno Zmitros, laikinai einančio VšĮ „Atrask Raseinius“ direktoriaus pareigas, centras Raseinių rajono svečiams bei gyventojams nemokamai teiks informaciją apie krašto turizmo paslaugas, lankytinas vietoves ir objektus, skleis pažintinę informaciją apie rajono Savivaldybę bei rengs, leis ir platins informacinius bei kartografinius leidinius.
  Ilgainiui prie „Atrask Raseinius“ prisijungs žmogus, dirbsiantis verslumo klausimais. Žmonės bus supažindinami, kur gali kreiptis dėl įmonių įsteigimo, paramos, ES struktūrinių fondų, kokioms veikloms galima gauti finansavimą ir pan. „Atrask Raseinius“ teiks informaciją apie rajono Savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros programas, apie galimas kompensacijas ir pan.
  „Startuojame orientuodamiesi į vietinį turizmą. Šiemet taip pat planuojame organizuoti keletą ekskursijų po Lietuvą, į tarptautines išvykas rajono gyventojai bus kviečiami ateityje, – apie planus pasakojo l. e. direktoriaus pareigas A.Zmitra.  – Artimiausiu metu sieksime, kad gyventojai patys labiau susipažintų su šiuo kraštu, sieksime sudominti svečius.“
  Naująjį Raseinių TVIC rasite internete www.atraskraseinius.lt (svetainė dar ruošiama), „Facebook‘e“: Atrask Raseinius bei „Instagram‘e“: atraskraseinius.
  Daugiau informacijos apie „Atrask Raseinius“ jau netrukus!
  VšĮ „Atrask Raseinius“ infomacija

  Komentarų nėra