„Cinkelis“ aplankė ir Puodžiūnus

Siųsti Versija spausdinimui

Birželio 1 d. Paįstrio kultūros centre (Panevėžio r.) vyko festivalis „Tiltai 2019“. Šio festivalio organizatorių tikslas – parodyti spektaklius kuo įvairesnio amžiaus Panevėžio rajono bendruomenių žmonėms, o festivalio šūkis – „Teatras atvyksta pas žiūrovus!“ Festivalio organizatoriai kviečia mėgėjų teatrus iš visos Lietuvos, juos nukreipia į bendruomenes.
Šiame festivalyje dalyvavo Šiluvos mėgėjų teatras „Cinkelis“, jam teko laimė vaidinti Puodžiūnų bendruomenėje. Buvome labai džiaugsmingai ir maloniai sutikti. Vieningi ir draugiški bendruomenės žmonės ir gausus vaikų būrys su nekantrumu laukė mūsų teatro pasirodymo. Neįprasta vaidinti gamtoje, kai skamba lakštingalų ir kitų paukštelių trelės. Svarbiausia, kad šiame festivalyje niekas nieko nevertino, todėl galėjome vaidinti be įtampos, su džiaugsmu. Nemeluosime sakydami, kad jautėmės kaip pas senus gerus draugus.
Dėkojame Puodžiūnų bendruomenės žmonėms, ypač buvusiai pirmininkei Zinai Vareikienei, už nuoširdumą ir svetingumą, už dovanas ir skaniausius pietus. Nuoširdžiai ačiū tariame ir Paįstrio kultūros centro direktorei Daivai Kiršgalvienei už pasitikėjimą ir galimybę dalyvauti tokiame puikiame festivalyje.
Birutė Greicienė,
„Cinkelio“ vadovė

Komentarų nėra