• Sorry, there are no polls available at the moment.
  • „Lūšies“ imtynininkai užėmė aukštas vietas

Siųsti Versija spausdinimui

Valdas GRIŠIUS

Estijoje, Viljandžio mieste, vyko Tarptautinis jaunimo laisvųjų imtynių turnyras, kuriame dalyvavo komandos iš Ukrainos, Latvijos, Lietuvos, Suomijos ir Estijos. Svorio kategorijoje iki 60 kg trečiąją vietą iškovojo Raseinių imtynių sporto klubo „Lūšis“ imtynininkas Titas Grišius.
    Daugpilyje vyko tarptautinis vyrų ir jaunučių laisvųjų imtynių turnyras, skirtas Latvijos nepriklausomybės dienai paminėti. Turnyre be vietos komandų dalyvavo komandos iš Estijos, Baltarusijos ir Lietuvos – iš viso 240 dalyvių. Turnyre gerai pasirodė Raseinių imtynių sporto klubo „Lūšis“ imtynininkai. Jaunučių amžiaus grupėje nugalėtojų vardus iškovojo Andrius Žekas (46 kg) ir Justinas Eimutavičius (76 kg). Antrąją vietą iškovojo Gvidas Narmontas (42 kg). Vyrų grupėje antrąsias vietas iškovojo Titas Grišius (60 kg) ir Valdas Karabinas (120 kg). Trečiąsias vietas užėmė Aivaras Žakaitis (74 kg) ir Giedrius Narjauskas (84 kg).