2018 rugsėjo
19
Trečiadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • „Spartakojis“ Palukščio dvare

  Siųsti Versija spausdinimui

  Gražus būrelis Ariogalos seniūnijos kaimų bendruomenių sportininkų sugužėjo į Palukštį, į tradicinę sporto šventę „Spartakojis“. Jau pats pavadinimas sako, kad išmėginome kojas. Vyko krepšinio 3 x 3 (nugalėtojais tapo komanda „Palukštys“, antrą ir trečią vietas užėmė Gėluvos komandos), paplūdimio tinklinio varžybos (pirmą vietą laimėjo Gėluvos kaimo bendruomenė, antrą – „Palukštys“, trečią – „Gėluva 2“).
  Visus traukė netradicinės sporto šakos, kiekvienas galėjo parodyti akies ir rankos taiklumą, miklumą. Rungėmės įvairiuose žaidimuose tiras, lasas, lėkštelių mėtymas, smiginis, taiklioji ranka, šaudymas iš lanko ir kt. Dalyvavusios bendruomenės išsidalijo begales prizų ir diplomų, neliko nė vienos be apdovanojimų. Pagrindinis asociacijos „Nemunas“ įsteigtas prizas – aktyviausiai ir skaitlingiausiai bendruomenei –  įteiktas Jono Vazgio vadovaujamai Gėluvos kaimo bendruomenei.
  Ačiū Gėluvos, Grajauskų, Lenkelių, Didžiulių, Milašaičių, Palukščio kaimų bendruomenių pirmininkams ir sportininkams. Gražus oras, skani dvaro šeimininkių košė ir arbata suartino, padėjo atsikvėpti, pabendrauti.
  Gražina Pečkaitienė

  Komentarų nėra