2019 kovo
27
Trečiadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • „Tokie kaip žvaigždės“ – susirinko meno mylėtojai

  Siųsti Versija spausdinimui

  Į Raseinių rajono kultūros centro Betygaloje organizuojamą renginį „Tokie kaip žvaigždės“ kasmet susirenka vis daugiau meno mylėtojų – renginys tampa vis populiaresnis. Tai džiugina organizatorius ir dalyvius.
  Balandžio 27 d. vykusi šventė sukvietė gausų būrį atlikėjų iš Raseinių, Ariogalos, Čekiškės, Paliepių, Berteškių, Žaiginio, Kaulakių ir Betygalos. Teigiamos emocijos liejosi per kraštus. Daina keitė šokį, poezija – dainą. Šventę pradėjo Betygalos Maironio gimnazijos mažieji šokėjai, vadovaujami Nijolės Lukoševičienės. Skambiomis dainomis žavėjo Eliza Aputytė, Nedas Rolandas Musteika, Audronė Grinienė, Žydrūnas Rupeika, Alvydas Furmonas, Vaidas Kringelis. Visus užbūrė Valdo Paulausko akordeono muzika. Miela buvo klausytis penkiametės Auksės Mačianskaitės deklamuojamų eilėraščių. Gausių aplodismentų sulaukė jaunoji muzikantė Kamilė Venclovaitė, Kaulakių moterų duetas ir vokalinis ansamblis, vadovaujami V.Paulausko. Neatsiliko ir šeimininkai – Betygalos mišrus ansamblis, vadovaujamas Vaidos Aputytės.
  Šventėje netrūko geros nuotaikos, linksmų šokių, spalvų žaismo ir netgi dūmų. Už šventės įgarsinimą ir apšvietimą dėkoju savo draugams Žydrūnui Rupeikai, Alvydui Furmonui ir Vaidui Kringeliui. Už šventinių akimirkų įamžinimą – fotografui Vytaliui Judickui.
  Janina Baltkojienė,
  kultūrinių renginių organizatorė

  Komentarų nėra