Petrochemai pralaim?j? RASAI nugal?jo S?duv?-Manting?

Versija spausdinimui

ied?n? JUKYT?

Tre?i?j? NKL savait? Raseini? RASAI ? s?skait? ?sira? vien? pralaim?jim? ir pergal?. Penktadien? ivykoje Raseini? krepininkus nugal?jo Jonavos Petrochema (74:71), etadien? nam? aikt?je RASAI ?veik? Marijampol?s S?duvos-Mantingos ekip? (90:78).

Penktadien? Jonavoje Raseini? klubo krepininkai su varovais gr?m?si lygi? j?g? kovoje. Po pirmo k?linio RASAI pirmavo (18:22), antr?j? k?lin? komandos suaid? lygiosiomis (20:20), tad iki pirmos rungtyni? pus?s pabaigos raseinikiai isaugojo pranaum? 38:42.

Kit? ketvirt? laim?jo Petrochema (18:16) ir prie paskutin?j? k?lin? komandas teskyr? 2 takai (56:58). Netrukus RASAI prarado pranaum? ir tik 7-? k?linio minut? Justas Petkevi?ius baud? metimais v?l laikinai ived? komand? ? priek?. Iki rungtyni? pabaigos likus 10 sekundi?, vieslent? rod? Raseini? komandai nenauding? rezultat? 74:69. Likus 3 sekund?ms Giedrius Kurtinaitis skirtum? kiek suvelnino (74:71) ir per likus? laik? n? vienai komandai tak? pelnyti nepavyko.

Rezultatyviausias t? vakar? buvo Valdemaras Savostjanovas 18 tak? (8 atk. kam.), G. Kurtinaitis 17, Karolis Gu?ikas 11 (9 atk. kam.).

etadien? RASAI atsigrieb? ?sp?dingai aidusio G. Kurtinai?io vedami raseinikiai nugal?jo S?duv?-Manting?.

Pirmieji du k?liniai s?kmingesni buvo sve?iams i Marijampol?s. Prie ilg?j? pertrauk? vieslent? rod? raseinikiams nenauding? rezultat? 35:41.

Tre?i?j? k?lin? Raseini? krepininkai laim?jo (24:19) ir prie paskutin?j? ketvirt? komandas skyr? vienas takas (59:60). Iki rungtyni? pabaigos likus kiek daugiau nei 7 minut?ms, RASAI atsilikin?jo 11 tak? (59:70). Po keturias minutes vykusio raseiniki? spurto, rezultatas buvo ilygintas (73:73), o v?liau persvertas. Varovai steng?si vytis, ta?iau RASAI toliau ver?si ? priek? ir iki rungtyni? pabaigos susikrov? 12-os tak? pranaum? 90:78.

Itin gerai t?dien aid? G. Kurtinaitis. Jis komandai peln? 36 takus (3/5 dvit., 8/10 trit., 6/7 baud., 34 naud. balai). Nedaug G. Kurtinai?iui tr?ko iki ios savait?s geriausio aid?jo titulo. Gediminas Butkus Raseini? komandos s?skait? papild? 17 tak?, V. Savostjanovas 12, Darius Marcinkevi?ius 9 (8 atk. kam.), K. Gu?ikas 5 (10 atk. kam.).

? penktadien? ? Raseinius rungtyniauti atvyks Vilniaus Perlas-MRU, rungtyni? pradia 18 val. Karpyn?s krepinio arenoje. etadien? RASAI keliaus ? Kaun?, kur susitiks su algirio dubleriais. Rungtynes nuo 16 val. transliuos SportoTV.lt.