A. Vizbaras – V. Kuzmarskis 0 : 1

Siųsti Versija spausdinimui

Albinas STAKAUSKAS

Balandžio 29 dieną Raseinių rajono apylinkės teismas paskelbė verdiktą byloje – Antanas Vizbaras prieš Vaidą Kuzmarskį. Kaip jau rašėme praeitame laikraščio numeryje, buvęs Raseinių rajono savivaldybės tarybos narys A. Vizbaras dėl garbės ir orumo įžeidimo pateikė teismui ieškinį, kuriuo apkaltino tarybos narį V. Kuzmarskį. Iš pastarojo buvo reikalaujama atlyginti neturtinę žalą – 50 tūkst. litų, kadangi 2010 m. gruodžio 10 d. Raseinių televizijos transliuotoje tiesioginio eterio laidoje „Mūsų perversmininkai“ V. Kuzmarskis paminėjo A. Vizbarą, kaip asmenį, galėjusį sudaryti uždaromų mokyklų sąrašus. To užteko, kad būtų iškelta byla.
Penktadienį, numatytu laiku, Raseinių rajono apylinkės teismo pirmininkė Vidutė Micevičienė, dalyvaujant ieškovui ir atsakovui, paskelbė, kad V. Kuzmarskis neperžengė ribų, tai yra, pasakydamas savo nuomonę, jis neturėjo tikslo paniekinti ar pažeminti nukentėjusįjį Vizbarą. Vaidas Kuzmarskis buvo išteisintas, o baudžiamoji byla nutraukta. Per 20 dienų nuo paskelbimo dienos nuosprendis gali būti apskųstas Šiaulių apygardos teismui.
Paskelbus teismo nuosprendį, V. Kuzmarskis šypsodamasis išlėkė pro duris ir šūktelėjo, kad eina švęsti pergalės. Netrukus, nešinas teismo nutartimi, išėjo ir A. Vizbaras. Paklaustas, ar teiks apeliacinį skundą, ieškovas miglotai atsakė: „Ko gero. Aš nemanau, kad tokie dalykai toleruotini.“ Taigi, ar šioje istorijoje taškas jau padėtas, parodys artimiausias laikas.

2 Komentarai

  1. Rasa

    2011-05-05 19:17

    Baikit juokinti, atrado dėl dėl ko bylinėtis. Aš irgi įsižeidžiau, kai buvęs Tarybos ir kandidatas į Seimo narius melavo apie savo išsimokslinimą, tai ką man dabar daryti? Lygtai teismai neturėtų ką veikti – meras partijos pirmininką po Kelmės teismą tampo, šis partijos pavaduotoją po Raseinių teismą. Prašau neįsižeisti, čia mano asmeninė nuomonė be tikslo įžeisti, pažeminti ar paniekinti. Ačiū.

  2. atia

    2011-05-05 23:53

    paseno vizbaras ir nieko nelaimi, dabar iš pensijos vaikus studentus sunku išlaikyti, pats kaltas kad taip vėlai pasidarė