2019 birželio
25
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Akcija – dovanojame, parduodame

  Siųsti Versija spausdinimui

  Neseniai Lietuvoje viešėjęs popiežius Pranciškus mums kalbėjo apie gerumą, bendrystę, meilę. Svarbu būti su kitais ir dėl kitų. Gerumas tikrai nieko nekainuoja. Aš dažnai sau pakartoju dainininko R.Dambrausko žodžius –
  „ką duodavau kitiems, tą šiandien pats randu“. Supratimas ir nuoširdumas atnaujina, suvienija bendruomenę, kuria geresnį gyvenimą, stiprina viltį, moko dalintis.
  Su sūnumi Tadu (jis yra ūkio savininkas) nutarėme pabandyti – paskelbėme akciją siūlydami moliūgų ir aviečių. Skelbėme laikraštyje, rašėme elektroninius laiškus, skambinome… Džiugu, kad tuo pasinaudojo Raseinių vaikų globos namai, lopšelis-darželis „Saulutė“ ir Nemakščių vaikų darželis – rudenišką pavakarį atvažiavo į mūsų ūkį pasidžiaugti, pavalgyti aviečių ir parsivežti moliūgų. Galbūt vaikams virs sriubas, troškinius, o gal moliūgas taps meno kūriniu ruošiantis Helovinui – vaiduokliukų šventei…
  Mūsų surengta akcija pasinaudojo 4 kaimų bendruomenės, dvi bibliotekos, kai kurie pavieniai verslininkai, ūkininkai. Patarinėjome, pasakojome receptus, siūlėme kepti pyragus, virti sriubas, troškinius, spausti sultis, gaminti saldainius. Juk tai nuostabus ekologiškas maisto produktas.
  Kita akcijos dalis vyks Kalnujuose. Kviečiu spalio 31 d vakare (21–22 val.) atvykti į Kalnujų miestelį pasidžiaugti, pabūti drauge, pasižiūrėti, ką gali darbštūs sumanūs žmonės. Tikrai nenusivilsite.

  Gražina Pečkaitienė

  Komentarų nėra