2019 liepos
16
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Aktyvi vasara Gervinės kaimo bendruomenėje

  Siųsti Versija spausdinimui

  Taip greitai skriejant laikui ir bėgant vasaros dienoms Gervinės kaime renginys veja renginį, o bendruomenės nariai kas savaitę susiburia praleisti laiką drauge.
  Liepos 4 d. vyko vakarojimas „Vardan tos Lietuvos“, skirtas Mindaugo karūnavimo dienai paminėti. Šis vakarojimas buvo visiškai kitoks – orientuotas į aktyvesnį laiko praleidimą. Dalis susirinkusiųjų prie bendruomenės namų apžiūrėję ir įvertinę pagal projektą įsigytus net penkis dviračius, išklausę instruktažą bei sportiškai nusiteikę, išsiruošė į trumpą žygį – nuvažiuota iki „Raseinių žuvininkystės“ tvenkinių. Dviračius mynė ir vaikai, ir suaugusieji! Kad būtų įdomiau ir linksmiau, bevažiuodami kelyje atliko iš anksto paruoštas užduotis ir atsakinėjo į klausimus apie mūsų šalį.
  Tie, kurie nenorėjo ar negalėjo dalyvauti dviračių žygyje, prisiminė šiaurietiško ėjimo naudą bei taip pat sprendė paruoštas užduotis apie mūsų krašto istoriją.
  Grįžus žygeiviams, buvo aptarti užduočių rezultatai, įteikti prizai.Visi puikiai nusiteikę pasižadėjome, kad vasaros vakarus leisime kur kas aktyviau! Dviračiai išbandyti, apšilimas padarytas, kitą kartą – dviračių žygis į Raseinius!
  Vėliau rinkomės bendruomenės namuose, ten stebėjome filmą „Patriotai“. Pabuvome, pabendravome ir namo išsiskirstėme jau saulei nusileidus…
  Leiskime vasarą aktyviai – liepos 15 d., 12 val., visus kviečiame į sportines varžytuves Gervinėje!
  Renginių organizatoriai – Raseinių rajono kultūros centras Gervinėje ir Gervinės kaimo bendruomenė.

  Jūratė Garliauskienė,
  Gervinės kaimo bendruomenės pirmininkė

  Komentarų nėra