Ar tikrai Antanas Vizbaras visuomet sako tiesą?


[1]Artėja savivaldos rinkimai, kuriuose dalyvauja ir į Raseinių rajono savivaldybės tarybos nario mandatą pretenduoja Antanas Vizbaras. Šis kandidatas viešai demonstruoja būtent nepakantumą melui ir siūlo taikyti griežtas bausmes melagingą informaciją skleidžiantiems politikams. Tačiau turimais duomenimis gerbiamas Antanas Vizbaras pats viešai pateikė neteisingą informaciją  apie savo išsilavinimą.

Tarybos nario, eksmero ekspadėjėjo Antano Vizbaro išsilavinimas – mįslinga ir paslaptinga tema. Jis, dalyvaudamas tiek savivaldos, tiek Seimo rinkimuose, apie savo išsilavinimą pateikė vis skirtingą informaciją: 2000 m., kandidatuodamas į LR Seimą, Antanas Vizbaras oficialiai deklaravo turįs aukštesnįjį išsilavinimą, o 2004 m., kandidatuodamas į LR Seimo narius, viešoje diskusijoje ,,Alio, Raseiniuose“ (2010 m. Nr. 23) bei autobiografijoje, pateiktoje 2011 m. kandidatuojant į Raseinių r. sav. tarybą, jau teigė turįs aukštąjį išsilavinimą.

Tiesa apie Antano Vizbaro išsilavinimą domisi ne tik rajono gyventojai. VšĮ ,,Organizacijų vertinimo agentūra“ jam pateikė viešą paklausimą „Dėl Raseinių raj. Savivaldybės tarybos nario Antano Vizbaro pateiktosir skleidžiamos informacijos apie jo išsilavinimą patikslinimo“. Viešo paklausimo kopijos taip pat buvo pateiktos Raseinių r. savivaldybės rinkimų komisijos pirmininkui V. Pociui, tarybos nariams S.Vaičiui ir L. Dargevičiui, Raseinių r. savivaldybės merui D. Šadauskiui bei savaitraščiui „Alio, Raseiniai“.

Pagal šiuo metu turimą informaciją, oficialaus atsakymo į viešą paklausimą,,Organizacijų vertinimo agentūra“ negavo nei iš Antano Vizbaro, nei iš kitų čia išvardintų asmenų.

Siūlome skaitytojams susipažinti su faktais, pateiktais šiame paklausime, bei  priedais, akivaizdžiai parodančiais, kaip A. Vizbaras viešai deklaruoja savo išsilavinimą.

Spausti čia:

VIEŠAS PAKLAUSIMAS DĖL A. VIZBARO IŠSILAVINIMO [2]

PRIEDAI

  1. A.Vizbaro 2000 m. LR Seimo rinkimams pateikta autobiografija:

http://www3.lrs.lt/n/rinkimai/20001008/kandvl.htm-134121.htm [3]

  1. A.Vizbaro 2004 m. LR Seimo rinkimams pateikta autobiografija:

http://www3.lrs.lt/rinkimai/2004/seimas/kandidatai/kand_anketa_l_295253.htm [4]

  1. Savaitraščio „Alio, Raseiniai“ straipsnis „Antanas Vizbaras nusimetė kaukę“:

http://www.alioraseiniai.lt/antanas-vizbaras-nusimete-kauke/ [5]

  1. A.Vizbaro 2011 m. LR Savivaldybių rinkimams pateikta autobiografija:

http://www.vrk.lt/rinkimai/409_lt/Kandidatai/Kandidatas27886/Kandidato27886Anketa.html [6]

  1. A.Vizbaro biografija, skelbiama „Vikipedija“:

http://lt.wikipedia.org/wiki/Antanas_Vizbaras [7]