Ariogalos aikštės atidarymo šventė

Siųsti Versija spausdinimui

Gruodžio 10 d. Ariogalos mieste vyko Ariogalos aikštės atidarymo šventė. Joje Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis, administracijos direktorius Edmundas Jonyla, mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas, projekto darbo grupės vadovas Egidijus Alijauskas ir Ariogalos miesto seniūnas Saulius Buividas džiaugėsi projekto „Ariogalos miesto bendruomeninės infrastruktūros gerinimas“ rezultatais: sutvarkyta, atnaujinta, modernizuota viešąja erdve, kuri bus racionaliai išnaudojama, tenkins ariogališkių edukacinius, rekreacinius, sociokultūrinius poreikius, bus puoselėjama ir saugoma, kurioje pavasarį veiks ir fontanas.
Savivaldybės vadovai kvietė ariogališkius joje organizuoti įvairias renginių, švenčių, minėjimų programas ir pabūti atradus laisvą minutę. Kiekviena tokio pobūdžio šventė turi valstybingumo, tautiškumo, patriotiškumo, bendruomeniškumo, demokratijos ir laisvės atspalvių. Tokie momentai – tai naujas Ariogalos miesto bendruomenės gyvenimo etapas, kuriame tikrai yra kas nors didingo, įpareigojančio ir jaudinančio, todėl gražiam ir prasmingam šventės momentui – pakelti Lietuvos trispalvę – buvo pakviestas meras A.Bautronis, Ariogalos miesto vėliavą – seniūnas S.Buividas, Lietuvos istorinę – Vyčio vėliavą – Ariogalos gimnazijos šaulys Ignas Stanevičius. Nuskambėjo Lietuvos valstybinis himnas – „Tautiška giesmė“. Ta proga A.Bautronis, E.Jonyla, K.Užemeckas ariogališkius pasveikino su artėjančiomis šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais, linkėjo geros kloties, geros sveikatos ir santarvės šeimose.
Po sveikinimo žodžių Raseinių rajono savivaldybės ir seniūnijos vadovai perkirpo simbolinę juostelę simbolizuojančią naują Ariogalos aikštės gyvavimo pradžią ir taip pradėjo kitą šventę – „Kalėdinį žvaigždžių šou su DJ MAMA“, per kurią buvo įžiebta Ariogalos Kalėdų eglutė.

Raseinių rajono kultūros centro informacija

Komentarų nėra