Atostogos su knyga

Siųsti Versija spausdinimui

Šiame skaitmeninių technologijų amžiuje Lietuvoje, o kartu ir Raseinių rajone, įvairiomis akcijomis ir priemonėmis žmonės skatinami paimti į rankas knygas ir prisiminti skaitymo malonumą. Šią vasarą visuomenei mestas skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“.
Jau antras mėnuo, kai Sujainių bibliotekoje vyksta iki rugsėjo truksiantis interaktyvus skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“. Jo dalyviai gali skaityti ir savo namuose turimas knygas, ir skolintis jas iš bibliotekų. Galima skaityti elektronines, popierines knygas ir klausytis audioknygų. Svarbiausia, kad jos atitiktų organizatorių pateiktas penkias užduotis: perskaityti knygą, kurios autorius yra iš Šiaurės šalių; kurios pavadinime yra skaičius; knygą apie draugystę; apie gamtą; eiliuotą knygą.
Liepos 2 dieną mažieji Sujainių bibliotekos lankytojai susirinko į popietę „Atostogos su knyga“ aptarti knygų, pakalbėti apie literatūros reikšmę. Popietė vyko prie Sujainių tvenkinio. Skaitėme Evelinos Daciūtės knygą „Laimė yra lapė“.
Vėliau vaikams bibliotekininkė Danelija pasiūlė tęsti skaitymo iššūkį „Vasara su knyga“. Vaikai, dalyvavę popietėje, sutiko jį tęsti ir perskaityti per vasarą po penkias knygas. Jie buvo apdovanoti saldžiais prizais.
Danelija Laurinavičiūtė,
Sujainių bibliotekos vyresn. bibliotekininkė

Komentarų nėra