Baidarių žygis P.Širvio garbei

Siųsti Versija spausdinimui

Prasidėjo Pauliaus Širvio jubiliejiniai metai – rugsėjo 6-ąją minėsime jo 100-metį. Ištisas amžius nuo gimimo ir keturiasdešimt vieni metai nuo mirties.
Per tokį ilgą laiką vieni pradingsta užmarštyje, kiti – laikinai primirštami. Ir tik nedaugelis ištveria žiaurų laiko išbandymą. Išlieka mylimi, skaitomi, nuolatos prisimenami. Vienas iš jų – poetas P.Širvys. Skaitytojui brangi ne tik jo kūryba, kiekvienas eilėraščio posmas, bet ir biografijos faktai, autentiški amžininkų atsiminimai, kiekvienas su meile ir dvasios šviesa paskleistas paliudijimas, atsiminimų fragmentas.
Rugpjūčio 14 dieną Šiluvos miestelio biblioteka ir Raseinių rajono kultūros centro specialistė Šiluvoje suorganizavo baidarių žygį, skirtą P.Širvio 100-osioms gimimo metinėms paminėti. Plaukimo dalyviai turėjo galimybę patirti šį tą naujo – atrasti nematytus Dubysos kampelius, pasigrožėti pakrančių vaizdais, aktyviai pailsėti. Parplaukę dalyviai skaitė P.Širvio poeziją.
Visų žygio dalyvių vardu dėkojame kaimo turizmo „Pakalnė“ šeimininkams už priėmimą, baidarių žygio rėmimą ir už dovanotus nusileidimus nuo Nuotykių kalno!

Organizatorių informacija

Komentarų nėra