Betygaloje – tik geros emocijos

Siųsti Versija spausdinimui

Gintarė GREIČIŪTĖ

Lapkričio 19 dieną Futbolo festivalis ir toliau drebino Raseinių rajoną. Po sėkmingų renginių Nemakščiuose ir Viduklėje Futbolo festivalis surengtas Betygaloje. Čia vaikai kaip niekur kitur buvo ištroškę gerų emocijų, nes renginio pagrindinis šūkis – TIK GEROS EMOCIJOS – jas ir žadėjo. LFF kasmet organizuojamą Futbolo festivalį draugija „Ariogalos vienybė“, padedama RASŲ, turi galimybę organizuoti ne tik Raseiniuose, bet geromis emocijomis pasidalinti su visais rajono vaikais. Betygala nustebino savo aktyvumu. Renginyje dalyvavo net 67 futbolo aistruoliai. Tai didelis Betygalos mokyklos vadovybės nuopelnas, kuri pasistengė, kad visi vaikai, kurie nori susipažinti su futbolu, turėtų tam galimybę, sąlygas ir laiko.
Renginio metu vaikai susiskirstė į komandas po keturis žaidėjus ir savo jėgas išmėgino futbolo aikštelėje. Kiekviena komanda atidavė visas jėgas, kad pataikytų, „pramuštų“ vartus. Kai tai pasisekdavo padaryti, emocijų pliūpsnis prasiverždavo iš mažųjų žaidėjų. Tačiau šioje aikštelėje buvo svarbiausia ne įvartis, bet geros emocijos, tad ir nepataikę į vartus jaunieji žaidėjai nenusimindavo, o ir toliau tryško noru  žaisti.
Varžybų metu vaikai išmėgino ir kitus judriuosius žaidimus. Kiekvienas troško išmėginti savo jėgas žongliravimo ar kojos taiklumo rungtyse. Vaikai parodė savo originalumą kurdami Betygalos skanduotę, kuri užvestų bet kurią futbolo komandą, o jei ją skanduotų tūkstančiai žiūrovų – pergalė garantuota.
Po trumpos pažinties su futbolu vaikai gavo davanėles, kurios primins jiems apie gerų emocijų pliūpsnį, gautą Futbolo festivalio metu.

Komentarų nėra