Būkime saugūs kelyje į mokyklą

Siųsti Versija spausdinimui

Nuskambėjo Rugsėjo 1-osios skambutis kviesdamas mokinukus į naują pažinimo etapą. Betygalos Maironio gimnazijos durys plačiai atsivėrė betygališkių ir aplinkinių kaimų vaikams, kurie mokyklą pasiekia pėsti, važiuoja dviračiais, autobusais, vyresnieji ir patys vairuoja automobilius.
Labai džiaugiamės, kad jau rugsėjo 3 dieną Betygalos kaimų bendruomenės pirmininkė Gema Račienė pakvietė 5–8 klasių moksleivius susitikti su Raseinių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnu, vyriausiuoju Veiklos skyriaus tyrėju Dariumi Jonaičiu. Pareigūnas konkrečiai ir aiškiai priminė mokiniams eismo dalyvių pa­reigas ir teises, reikalavimus dviratininkams, paragino patiems elgtis tinkamai bei padėti jaunesniems draugams saugiai pasiekti mokyklą ir grįžti į namus. Moksleiviams pateikta informacija buvo labai naudinga, tikimės, kad žinojimas, kaip saugiai elgtis kelyje, padės išvengti nemalonių incidentų.
Po pokalbio su pareigūnu bendruomenės pirmininkė G.Račienė, vaikų dienos centro darbuotoja Rita Zakienė, biblio­tekininkė Regina Musteikienė padovanojo visiems vaikams atšvaitus ir palinkėjo saugios kelionės į namus. Nuoširdžiai dėkojame bendruomenės pirmininkei už rūpestį ir pagalbą užtikrinant mūsų mokinukų saugumą.
Rasa Adomaitienė,
Betygalos Maironio gimnazijos
7 klasės auklėtoja

Komentarų nėra