2019 birželio
25
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Dėkingumo niekada nebūna per daug

  Siųsti Versija spausdinimui

  Visi, kas nors truputėlį savo laiko paaukojo Gėluvos kaimo bendruomenės veiklai, buvo pakviesti į tradicinį gerumo ir padėkos vakarą „Dėkingumo niekada nebūna per daug“. Tą dieną skambėjo ne vienas gražus padėkos žodis. Bendruomenėje dirbo visa taryba, o dar didesnis žmonių būrys ja tikėjo. Tikėjimas turbūt ir leido nuveikti didelius darbus. Prisiminta tai, kas buvo gera ir gražu mūsų bendruomenėje, pasidžiaugta žmonėmis, kurie gerais darbais papildė tą aruodą, iš kurio kiekvienas semiamės jėgų, išminties ir idėjų. Padėkota už gėrį, įkvepiantį žodį, padrąsinimą įgyvendinti svajones.
  Bendruomenės pirmininkas Jonas Vazgys pasidžiaugė, kad 2018-ieji buvo labai reikšmingi ir darbingi, dauguma renginių buvo skirti Lietuvos šimtmečiui paminėti. Gėluviškiai šiemet įgyvendino keletą projektų: „Materialinės bazės stiprinimas bendruomenėje“, „Bendruomeninės veiklos stiprinimas bendruomenėje“, „Susitelkime bendrai veiklai“.
  Smagu, kad baigiantis metams galėjome padėkas ir laimės pasagėles įteikti bendruomenės tarybai už bendrą darbą, pasidžiaugti tuo, ką esame nuveikę. Nuoširdžiai dėkojome rėmėjams, padėkos ir sėkmės pasagėlės įteiktos UAB „SSF“, AB „AUGA group“, Mildai Stankevičienei, Vaidai ir Juozui Skamarakams. Padėkos žodžiai skambėjo aktyviausiems sportininkams ir moterų ansambliui „Gėluvos gaida“. Ansamblis jau žinomas ne tik Gėluvoje, Raseinių rajone, bet ir už jo ribų. Šiemet rajoninėje solistų ir vokalinių ansamblių šventėje-konkurse „Pavasario balsai-2018“ ansamblis tapo laureatu, tad moterims įteiktos laureato diplomo kopijos.
  Neužmirštos ir šventiškiausios sodybos, įvertintos Kalėdų eglės, šventinės erdvės bei detalės, kuriančios Kalėdų dvasią kiekvienoje sodyboje. Pagrindiniai kriterijai, į kuriuos buvo atsižvelgta, – estetiškumas, meniškumas, stiliaus ir įvaizdžio vientisumas ir, žinoma, išradingumas netradiciškai panaudojant kaimo erdves. Šventiniu laikotarpiu gražiausiai papuoštos Ritos ir Arvydo Kaženauskių, Rimo ir Jolantos Pocių, Daivos ir Renatos Gudzevičių, Onos ir Eugenijaus Jankauskų sodybos. Kalėdine nuotaika gyveno Jučių kaimo gyventojai, jie surengė net Kalėdų eglės įžiebimo šventę.
  Padėkos buvo sutiktos sveikinimais ir plojimais. Pati padėkų idėja – ne tik pastebėti pasižymėjusius žmones ir įvykius, bet ir skatinti pačių žmonių aktyvumą renkant nominantus. Išdalytas padėkos pyragas tiems, kurie darė gerus darbus bendruomenės labui.
  Vakaro metu prie bendruomenės vėliavos prisiekė naujai priimti bendruomenės nariai, jiems įteikti bendruomenės nario pažymėjimai. Organizatoriai suruošė šventinę programą, kurios metu pasveikinti jubiliatai. Muzikos garsais ir dainomis visus džiugino muzikinė grupė iš Kėdainių. Visi šoko, dainavo, vaišinosi šventiniais patiekalais ir nepastebėjo, kaip į šventinį šurmulį įsipynė Kalėdų Senis su Snieguole, nešini pilnu maišu dovanų. Jie pravedė įvairių žaidimų, kartu šoko, deklamavo eiles ir šventės dalyviams teikė žaismingas dovanėles. Kiek vėliau visus pakvietė šiltai apsirengus išeiti į lauką prie kalėdinės eglės iššauti šventinio fejerverko.
  Bendruomenei lieka tik palinkėti ir toliau puikiai sutarti, darbuotis bei veikti kartu ir kitais metais susitikti padėkos šventėje, kur vėl bus išdalyta daug gražių ir prasmingų apdovanojimų.
  Zita Vazgienė,
  bendruomenės tarybos narė

  Komentarų nėra