Dėkoju pamilusiems gitarą

Siųsti Versija spausdinimui

Nuoširdi meilė gitaros muzikai jau šeštą kartą sukvietė gausų būrį atlikėjų ir žiūrovų į Gitaros šventę Betygaloje. Džiugu, kad šventė yra laukiama, turi ištikimų klausytojų, o žinia apie renginį keliauja iš lūpų į lūpas. Netikėta ir malonu, kai einant gatve užkalbina nepažįstami žmonės Ariogaloje ar Raseiniuose ir sako, kad buvo Betygaloje Gitaros šventėje, dėkoja, kad buvo gražu, prašo daugiau tokių švenčių organizuoti. Žmonės žino ir laukia Gitaros šventės, tai skatina nenuleisti rankų, nuolat tobulėti ir džiuginti žiūrovus. Esu labai laiminga, kad gausus būrys muzikantų ir dainininkų kasmet atsiliepia į mano kvietimą ir džiugina susirinkusiuosius dainomis.
Jau šešerius metus iš eilės Gitaros šventėje dalyvauja Andriejus Radčenko, Darius Leveckis,  Rytas, Audrius, Vėja ir Lyja Germanavičiai, Kęstutis Klikna, Elvyra Vaštakienė, Albinas Stakauskas. Albinas į šventę atvyko ne vienas, bet su draugais Edgaru Juška, Vidu Sinkevičiumi ir Rytu Germanavičiumi. Gitaros šventėje su nauju Katauskių dainuojamosios poezijos kolektyvu pasirodė Saulius Beniulis. Šventėje skambėjo ir Domo Ročkos atliekami kūriniai. Smagu, kad Domo iniciatyva šventėje galėjome džiaugtis kolektyvu „Poezijos medžiotojai“ iš Klaipėdos. Dainomis ne pirmus metus džiugina dukros Viktorijos Rupšienės ir tėtės Gintauto Petrošiaus duetas. Skambias dainas susirinkusiesiems dovanojo Beatričė Mažeikaitė ir Vaidotas Vilkas. Sulaukėme ir netikėtos staigmenos –
į muzikuojančių būrelį įsijungė Andrius Šukutis iš Jonavos.
Esu dėkinga visiems dalyvavusiems ir padėjusiems rengti šventę. Nuoširdžiai ačiū laikraščiams „Alio, Raseiniai“ ir „Ūkininko patarėjas“, fotografui Vytaliui Judickui ir žurnalistui Stasiui Bielskiui. Iki susitikimo kitais metais, mielieji!
Janina Baltkojienė,
kultūrinių renginių organizatorė

Komentarų nėra