Derlinga Butkiškės bendruomenės rudens šventė

Siųsti Versija spausdinimui

Ruduo, tas kasmet laukiamas svečias, lyg talentingas dailininkas kasdien stebina naujomis spalvomis, dovanoja tą ypatingą nuojautą, tą šiltą viduje kuždantį jausmą ir laukimą kažko naujo, gražaus, nepatirto. Štai tokią gražią rudens dieną į Butkiškės kaimo bendruomenės namus nešini rudens gėrybėmis butkiškiečiai susirinko į jau tradicine tampančią šventę ,,Rudens darbus pabaigus“. Suėjome į rudeniškai išpuoštą salę, o visus sutiko rudeninių gėlių ir lapų puokštės ir Arūno Balčiaus iš moliūgų padarytas meniškas žmogeliukas.
Į šventę susirinko ne tik aktyviausi butkiškiečiai ir geriausios šeimininkės, bet sulaukėme ir svečių. Atvyko Raseinių rajono savivaldybės tarybos narys, Gėluvos kaimo bendruomenės pirmininkas Jonas Vazgys ir Ariogalos seniūnijos seniūno pavaduotojas Kazimieras Klimas. Vilmai Augustinavičienei prisiminus praėjusią vasaros palydėtuvių šventę, buvo padėkota visiems savo darbais ar lėšomis prisidėjusiems prie tos šventės organizavimo.
Bendruomenės pirmininkas pristatė baigiamą įgyvendinti valstybės paramos projektą, buvo pademonstruotos įsigytos priemonės, išaiškinta, kiek gauta lėšų ir kas už jas įsigyta. Už gražiai atnaujintus bendruomenės namus bendruomenės pirmininkas dėkojo Dainiui Noreikai, Inai ir Vygintui Pakarkliams, Jolantai Butkuvienei, Lukui Noreikai, Vytautui Jodoniui, Vaivai ir Aurimui Svirneliams, V.Augustinavičienei, Jūratei ir Kęstui Krikštopaičiams.
Didelį dėmesį skyrėme eismo saugumui. Rudenį trumpėja dienos, ilgesni ir tamsesni darosi vakarai, o Butkiškės gyvenvietė nėra pakankamai apšviesta, tad padalijome šviesą atspindinčių liemenių ir atšvaitų, papasakojome, kaip teisingai nešioti atšvaitus.
Ruduo – derliaus metas. O kai gamtos dovanos tokios gausios ir dosnios, kiekviena šeimininkė stengiasi pasigaminti originalių, sveikų ir skanių patiekalų. Norėjome išrinkti tris geriausius patiekalus, bet jų buvo tiek daug, visi tokie gražūs ir skanūs, kad geriausiais išrinkome Bronės Bortnikaitės, Liudvikos Radvilavičienės, Adijanos Bugenienės, I.Pakarklienės, Linos Reifonienės, V. ir Stasio Augustinavičių, Albinos Pranckevičienės, Linos Šalvaitienės, Birutės Bielskienės, Anos Nitsos, Danguolės Noreikienės, A.Balčiaus, Sandros Jakštienės, Redos Raudžiuvienės, Irenos Jokubauskienės, Gintarės Klimienės, V.Svirnelienės patiekalus.
Šventėje grojo naujasis Butkiškės meno vadovas Vaidotas Vilkas. Per renginį ne tik pasiklausėme jo dainų, bet ir jam linksmai grojant ilgai šokome. Naujasis meno vadovas visiems butkiškiečiams labai patiko. Ačiū jam.
Už suorganizuotą gražią šventę visų butkiškiečių vardu dėkoju pagrindinei šventės rengėjai, sumanytojai ir vedėjai I.Pakarklienei ir jos pagalbininkams A.Balčiui, Violei Žiaukienei, Vilmai Vitkuvienei, D.Noreikai, V.Augustinavičienei, V.Svirnelienei, D.Noreikienei, G.Klimienei ir kitiems. Gera nuotaika ir puikios emocijos ilgai išliks visų šventės dalyvių atmintyje.
Linas Bielskis,
Butkiškės kaimo bendruomenės pirmininkas

Komentarų nėra