Dvi I vietos respublikiniame konkurse „Lietuvos paukščiai 2019“

Siųsti Versija spausdinimui

Respublikinis vaikų piešinių ir nuotraukų konkursas „Lietuvos paukščiai 2019“ buvo organizuotas jau penktus metus. Jame siekiama, kad vaikai, tėvai ir pedagogai kuo daugiau sužinotų apie Lietuvoje gyvenančius paukščius ir pažvelgtų į juos menininkų akimis. Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos mokiniai aktyviai dalyvavo šiame konkurse. Buvo labai kruopščiai nutapyti nuostabūs Lietuvos paukščiai, kuriuos pamatė mažieji menininkai.
Šiais metais konkurso organizatoriai sulaukė 502 vaikų piešinių ir 67 nuotraukų iš visos Lietuvos. Kompetentingai komisijai teko ilgai paplušėti, kol atrinko geriausius kūrinius. Tarp laimingųjų yra ir dvi Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos mažosios menininkės: Medėja Vaitkevičiūtė ir Emilija Savickaitė. Jos savo amžiaus grupėse laimėjo I vietas ir buvo apdovanotos ne tik diplomais, bet ir I vietos medaliais. Emilijos piešinys „Skanauju“ buvo geriausias 117 trečiokų piešinių grupėje, o Medėjos darbas „Jau susirinko visa šeimyna“ – 139 ketvirtokų piešinių grupėje.
Kiekvienais metais šiame konkurse dailės studijos vaikai laimi prizines vietas už spalvingus ir įdomius piešinius. Visi vaikai kuria gražesnį, spalvingesnį, linksmesnį pasaulį, kuris džiugina ir džiugins ne tik juos, bet ir aplinkinius.

Dalia Rapalytė,
dailės studijos vadovė

1 Komentaras

  1. Justinas

    2019 - 05 -13 20:17

    Kaip džiugu, kad mergaitės laimėjo šį konkursą! Būtų įdomu pamatyti jų kūrinius.