2019 kovo
27
Trečiadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Edukacinė išvyka į Rumšiškes

  Siųsti Versija spausdinimui

  Vasario 10 d. su gera nuotaika išvykome į Rumšiškes, Lietuvos liaudies buities muziejų, kur vyko Šimtmečio Užgavėnės. Suvažiavo turbūt visa Lietuva. Tarp jų ir mes, Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriaus akordeonistai, su savo mokytoja Danute Nedzinskiene. Neužmiršome pasikviesti ir tėvelių.
  Vykome tikėdamiesi daug įspūdžių, papildysiančių mūsų žinias apie liaudies papročius, tradicijas ir, aišku, gyvai pasiklausyti liaudiškų kapelų, jų šventėje dalyvavo net 23. Linksmybių buvo daug! Šokome su persirengėliais sodybose, dainavome kartu su ansambliais, dalyvavome įvairiose rungtyse ir laimėjome įvairių prizų. Teko ir pjūklu pjauti, ir puodynes daužyti, ir ant pagalio joti, ir su Lašininiu susikauti. Ne tik dainavome, šokome ar rungėmės, bet ir muziejaus kaukių dirbtuvėlėse turėjome galimybę pasigaminti nuostabias kaukes. Užsukome ir į kaukių parodą.
  Užgavėnių paprotys – sotus valgymas, jis nulemia mūsų gerą, sveiką ir sočią ateitį, todėl noriai ragavome tradicinio Užgavėnių patiekalo šiupinio, įvairių rūšių ir net trispalvių blynų. Aplankę visų penkių Lietuvos regionų sodybas, linksmai praleidę laiką, vykome namo, aptarinėdami, kokia ypač graži buvo Morė, kokias įdomias kaukes matėme, kokie buvo įspūdingi Užgavėnių persirengėliai.
  Gabija Kaupaitytė,
  akordeono 6 kl. mokinė

  Vasario 10 d. su gera nuotaika išvykome į Rumšiškes, Lietuvos liaudies buities muziejų, kur vyko Šimtmečio Užgavėnės. Suvažiavo turbūt visa Lietuva. Tarp jų ir mes, Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriaus akordeonistai, su savo mokytoja Danute Nedzinskiene. Neužmiršome pasikviesti ir tėvelių.Vykome tikėdamiesi daug įspūdžių, papildysiančių mūsų žinias apie liaudies papročius, tradicijas ir, aišku, gyvai pasiklausyti liaudiškų kapelų, jų šventėje dalyvavo net 23. Linksmybių buvo daug! Šokome su persirengėliais sodybose, dainavome kartu su ansambliais, dalyvavome įvairiose rungtyse ir laimėjome įvairių prizų. Teko ir pjūklu pjauti, ir puodynes daužyti, ir ant pagalio joti, ir su Lašininiu susikauti. Ne tik dainavome, šokome ar rungėmės, bet ir muziejaus kaukių dirbtuvėlėse turėjome galimybę pasigaminti nuostabias kaukes. Užsukome ir į kaukių parodą. Užgavėnių paprotys – sotus valgymas, jis nulemia mūsų gerą, sveiką ir sočią ateitį, todėl noriai ragavome tradicinio Užgavėnių patiekalo šiupinio, įvairių rūšių ir net trispalvių blynų. Aplankę visų penkių Lietuvos regionų sodybas, linksmai praleidę laiką, vykome namo, aptarinėdami, kokia ypač graži buvo Morė, kokias įdomias kaukes matėme, kokie buvo įspūdingi Užgavėnių persirengėliai.
  Gabija Kaupaitytė, akordeono 6 kl. mokinė

  Komentarų nėra