Eglutė įžiebta

Siųsti Versija spausdinimui

Ateina metas, kai pradedame laukti gražiausios metų šventės – šv. Kalėdų. O koks laukimas be eglutės? Todėl gruodžio 1 d. vakarą Gintaro kaimų bendruomenėje vyko Kalėdų eglutės įžiebimo šventė.
Kaip visada, susirinko būrys žmonių. Įžiebus eglutę, iššovus fejerverkus, visi vaišinosi lauke ant laužo Dariaus Mažinto virta koše. Ačiū jam. Vėliau susirinkę į bendruomenės salę sulaukėme Kalėdų Senelio su nykštukais, jie apdalino dovanomis. Draugiškame būryje bendruomenės narių vakaras buvo labai jaukus ir šiltas.
Už šią šventę širdingai dėkoju Jurgitai, ji negailėdama savo laiko rūpinosi visais šventės organizavimo reikalais, taip pat Danguolei, nustebinusiai salės papuošimu, ačiū Zitai, Gitanai ir Marytei už eglutės papuošimą. O kokia šventė be rėmėjų! Už paramą organizuojant šventę dėkoju UAB „Helanas“ direktoriui R.Gailiui, naujam bendruomenės nariui K.Narjauskui, Šarkių seniūnaičiui R.Miniotui. Dėkoju visiems dalyvavusiems šventėje ir linkiu gerų ir jaukių ateinančių šv. Kalėdų ir Naujųjų metų.
Nijolė Lauraitienė, bendruomenės pirmininkė

Komentarų nėra