• Emocijų lietus prie teniso stalų

Siųsti Versija spausdinimui

Saulius RADČENKO

Nemakščių bendruomenės sporto klubo „Smeltė“ pirmininkas

Nemakščių bendruomenės sporto klubas „Smeltė“ jau treti metai organizuoja stalo teniso varžybas. Štai ir lapkričio 22 d. Nemakščiuose virė kovos prie teniso stalų. Varžybų organizatorius ir taurės steigėjas  – sporto klubas „Smeltė“. Varžėsi per dvidešimt sportininkų. Šįkart dalyvavo ir sportininkai iš Viduklės. Rungtyniaujama buvo trijose grupėse: merginos – 1995 metų gimimo ir jaunesnės, 1994 metų gimimo ir vyresnės. Merginų grupėje trečiąją vietą iškovojo Dovilė Urbonaitė, antrąją – Paulina Gerulytė, o pirmąją – Viktorija Mejerytė. Jaunesniųjų vaikinukų grupėje trečiosios vietos prizininku tapo Aivaras Stanislavičius, antrosios – Giedrius Zaturskis. Nugalėtojo vardą iškovojo Deivydas Tamošaitis. Vyresniųjų grupėje trečioji vieta atiteko Airmantui Kačiušiui, antroji – vidukliškiui Dovydui Blinkui, o čempionu jau antri metai tapo Antanas Žibas.Dėkoju sportininkams ir dar kartą sveikinu juos.