2020 vasario
28
Penktadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Fotomeno konkurso laureatai

  Siųsti Versija spausdinimui

  Sausio 11 d., šeštadienį, Raseinių krašto istorijos muziejuje atidaryta fotomeno konkurso „Žemaitijos legenda“ paroda. Joje buvo paskelbti ir apdovanoti šio konkurso laureatai.
  Daugelį apdovanojimų atsiėmė gausiai į parodos atidarymą suvažiavę Žemaitijos fotoklubų iš Naujosios Akmenės, Mažeikių atstovai. Raseinių fotomeno kūrėjai tikrai galėtų pavydėti tokios organizuotos ir nuoseklios veiklos, įtraukiančios į kūrybinį procesą nemažai žmonių. Juk fotografija yra viena iš prieinamiausių meninės saviraiškos priemonių.
  Taigi šio, jau antrojo, konkurso „Žemaitijos legenda“ lauretais tapo: I vieta – Nijolė Jankuvienė (Plungė), II–III vietas pasidalijo Mantas Viržintas (Rietavas) ir Sigitas Kazlauskas (Viekšniai). Taip pat skirtos keturios paskatinamosios premijos, jas laimėjo Evelina Biliūnaitė (Šiaulių r.), Rūta Račiūnaitė (Raseiniai), Simonas Mikalauskis (Kaunas) ir Vytautas Ruškys (Naujoji Akmenė).
  Sveikiname nugalėtojus, o kitus fotografus kviečiame apsilankyti parodoje ir drąsiai dalyvauti kitame fotomeno konkurse „Žemaitijos legenda“, kuris, tikėkimės, vėl kada nors įvyks…
  Arūnas Kazlauskas,
  Raseinių rajono kultūros centro projektų
  vadovas, projekto koordinatorius

  Komentarų nėra