Garbingas apdovanojimas Raseinių rajono daugiavaikei mamai

Siųsti Versija spausdinimui

Daiva VISOCKIENĖ

Balandžio 27 d. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė valstybės apdovanojimus Motinos dienos proga daugiavaikėms motinoms. Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalis įteiktas ir mūsų rajono gyventojai Bronislavai Bartkienei. Bronislava Bartkienė (Vasiliauskaitė) gimė 1922 metais Jurbarko rajone, Sniegoniškės kaime.
Kazimiero ir Bronislavos Bartkų šeima, begyvendama Nemakščių seniūnijoje, Švendūnos kaime, užaugino ir dorai išauklėjo aštuonis vaikus: 4 dukras – Juzefą, Oną, Genovaitę, Valeriją ir 4 sūnus – Joną, Antaną, Stasį ir Petrą. Bronislava Bartkienė, sulaukusi garbaus amžiaus, džiaugiasi užsitarnauta vaikų meile, pagarba ir rūpesčiu. Šiuo metu ji Vilniuje yra globojama vyriausios dukters Juzefos šeimos.Visi Bronislavos ir Kazimiero Bartkų vaikai gyvena Lietuvoje, yra sukūrę savo šeimas, kuriose tęsia ir puoselėja doros lietuviškos šeimos tradicijas. Šioje šeimoje vaikai buvo skatinami siekti išsilavinimo, būti darbštūs ir dori žmonės. Bartkų šeimos vaikai yra įsikūrę Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių miestuose, o mūsų rajone, Ariogaloje, savo gyvenimą sukūrė Antanas Bartkus, kuris šiuo metu dirba Raseinių rajono savivaldybės administracijos Kaimo reikalų skyriaus vyriausiuoju specialistu.
Apdovanojimo šventėje Bronislavą Bartkienę lydėjo ir kartu su ja džiaugėsi gausus būrys jos vaikų ir anūkų, o Raseinių rajono savivaldybės vardu sveikino Nemakščių seniūnas Remigijus Laugalis.Bronislavos Bartkienės šeimos pavyzdys tegul būna įrodymas, kad dora daugiavaikė šeima –  tai nuostabi gyvybės versmė, trykštanti meile, pagarba, tolerancija, tvirtybe, neišsenkančiomis galimybėmis bei atrama vienas kitam ir varge, ir džiaugsme. Šios šeimos ir jos kiekvieno nario gyvenimo istorija suteikia vilties, kad tokių stiprių šeimų pagrindu bus kuriama Lietuvos ateitis.

Komentarų nėra