2018 liepos
22
Sekmadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Gėluviškiai keliavo į Palangą

  Siųsti Versija spausdinimui

  Ankstų rugpjūčio šeštadienio rytą gėluviškiai su kaimynais, draugais iš ,,Pagrajos“ kaimų bendruomenės ir Ariogalos miestelio išvyko į Palangą. Žvelgdami pro autobuso langus gėrėjomės tvarkinga automagistrale, gražiais Žemaitijos miškais, kalvomis, subrendusiu javų derliumi.
  Optimistiškai nuteikė kelionei pasiruošusi kompanija – riedant pajūrio link kiekvienas prisistatėme, spėliojome minkles. Bendruomenės pirmininkas Jonas Vazgys priminė, kad šiemet bendruomenė dalyvauja saugaus eismo projekte ,,Eismo saugumas bendruomenėse“, todėl pravedė viktoriną ,,Būk saugus kelyje ir kelionės metu“. Teisingai atsakiusiems įteikė atšvaitų, kuriuos dovanojo Lietuvos automobilių kelių direkcija kartu su Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Neatsitiktinai dalį projekto įgyvendinti pasirinkta šioje išvykoje – į judrias Palangos gatves visi išėjo saugūs – su atšvaitais.
  Sunku įsivaizduoti Palangą be jūros tilto, traukiančio kiekvieną atvykusį. Taigi ir mes nuo tilto stebėjome nuostabius kopų vaizdus, gelsvą paplūdimį ir beribius jūros tolius. Vėliau šeimomis pasklidome po kurortą – vieni maudėsi jūroje, kaitinosi saulėje, kiti sėdėjo ant suoliukų ir klausėsi jūros ošimo, žuvėdrų klyksmo, treti lankėsi Gintaro muziejuje, vaikščiojo atnaujinta grafų Tiškevičių alėja.
  Vakarop susitikome Basanavičiaus gatvėje, kur daug įvairių pramogų, kavinių. Ši gatvė veda prie jūros, tad čia visada daug žmonių. Stebėjome, kaip policijos pareigūnai užtikrina viešąją tvarką, saugų eismą šioje gatvėje, dviračiais išbandėme dviračių takus.
  Nors teko nemažai vaikščioti pėsčiomis, bet, atrodo, nė vienas nepavargo ir nedejavo – o juk buvo ir tokių, kurie į kelionę leidosi pirmą kartą.
  Grįždami namo autobuse visi kalbėjo tik apie kelionę, skambėjo dainos, o patiems linksmiausiems, aktyviausiems keliauninkams buvo įteiktos šmaikščios nominacijos. Į savo kaimą įsukome jau sutemus, kupini įspūdžių, geros nuotaikos. Už tai, kad grįžome saugiai, padėkojome ,,Raseinių autobuso parko“ vairuotojui V.Skirmantui. Beje, sveikiems parvykti į namus padėjo dar ir dovanoti atšvaitai.
  Ši išvyka – tai lyg trumpa atokvėpio pauzė tarp nesibaigiančių kasdienių darbų.
  Zita Vazgienė,
  Gėluvos kaimo bendruomenės tarybos narė

  Komentarų nėra