2020 balandžio
5
Sekmadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Gera būti geram

  Siųsti Versija spausdinimui

  Raseinių lopšelyje-darželyje „Liepaitė“ lapkričio 6 d. jau šeštą kartą vyko akcija „Pyragų diena“. Tai šviesos ir gėrio projektas, suvienijantis žmones, skatinantis ištiesti gerumo ranką ir padėti tiems, kuriems tos pagalbos itin reikia. Be to, tai puiki proga parodyti ugdytiniams, kad reikia dalytis tuo, ką turime, ir kad yra vaikų, kurie gyvena kitaip negu mes.
  Iniciatyvą organizuoti tokią akciją palaikė visa bendruomenė. Pyragus, sausainius, pyragėlius, keksiukus kepė ne tik darbuotojai, bet ir vaikučių tėveliai. Vėliau salėje buvo suorganizuotas „Pyragų turgus“, kur už kiekvieną pyrago gabalėlį buvo renkamos aukos. Vakare suskaičiuotos lėšos, suaukota 580 eurų.
  Visada jaučiau atsakomybę už darbuotojus, vaikų tėvus ir norėjau, kad skirti pinigėliai būtų panaudoti prasmingai ir tikslingai, skirti tam, kam labiausiai reikia. Pasitarę su Raseinių miesto seniūnu bei socialine darbuotoja suradome sunkiai besiverčiančią šeimą. Sužinojau, ko labiausiai reikia. Trims vaikams nupirkta būtiniausių daiktų: batų, striukių, džemperių, pirštinių, vitaminų ir kt.
  Turbūt nėra malonesnio jausmo, kaip matyti spindinčias vaikų akis, šypsenas veiduose. Tada supranti, kad net ir po truputėlį prisidėdami galime padaryti didelį ir gražų darbą.
  Aušra Jankauskienė,
  lopšelio-darželio „Liepaitė“ direktorė

  Komentarų nėra