2018 gruodžio
11
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Gerumo niekada nebūna per daug

  Siųsti Versija spausdinimui

  Pasibaigus gražiausioms metų šventėms gėluviškiai buvo pakviesti į tradicinį padėkos vakarą „Gerumo niekada nebūna per daug“. Kaimo bendruomenės pirmininkas Jonas Vazgys sakė: „Puiku, kad yra tokia diena, kai stabteli ir pasvarstai, kas nuveikta ir ką dar gali nuveikti, kam ir už ką padėkoti. Kiekvienam atskirai ir visiems kartu linkiu ir toliau mylėti savo bendruomenę, žinoti, kad nuo kiekvieno iš mūsų priklauso ne tik bendruomenės, bet ir viso kaimo gerovė. Praėję metai įeis į bendruomenės gyvenimą kaip graži istorija, paįvairinusi kaimo gyvenimą. Ačiū visiems, buvusiems kartu. Tegul gerumas sugrįžta jums su dideliu kaupu.“
  Žodžiais apie šviesą, sklindančią iš gerus darbus darančių žmonių, suteikiančių laimę ir viltį jų stokojantiems, šventę pradėjo Geltonojo šuns metų simbolis – Šuo  (Vida Šalvaitienė). Jaukiuose bendruomenės namuose visus pasitiko Vytauto Krupavičiaus iš Kauno atliekama muzika. Renginio pradžioje šventės dalyviai sugiedojo „Ilgiausių metų“.
  Bendruomenės pirmininkas J.Vazgys pasidžiaugė, kad 2017-ieji buvo labai reikšmingi, nes bendruomenė pažymėjo savo veiklos 15-metį. Už nuoširdų darbą J.Vazgys padėkojo V.Šalvaitienei, R.Pociui, E.Jankauskaitei ir A.Kaženauskiui. Savo veikla ir pasiekimais prisidėjusiems prie bendruomenės garsinimo moterų ansamblio „Gėluvos gaida“ dainininkėms bei krepšininkams įteiktos įrėmintos nuotraukos, o aktyviausiems bendruomenės nariams – nominacijos.
  Šventiškiausios sodybos rinkimuose buvo vertintos kalėdinės eglės, šventinės erdvės bei detalės – dėmesys kreiptas į estetiškumą, meniškumą, stilių bei įvaizdžio vientisumą, išradingumą. Komisija nusprendė, kad šventiniu laikotarpiu gražiausiai pasipuošė R. ir A.Kaženauskių, J. ir Š.Kaženauskių, J. ir R.Pocių, O. ir E.Jankauskų, R. ir D.Laurinų sodybos. Kalėdinė nuotaika puikiai atskleista prie Dvaro g. 6 ir 16 Negirvos kaimo daugiabučių namų bei Jučių kaime. Gražiausiai pasipuošusių sodybų gyventojams įteiktos „Šventiškiausios sodybos“ nominacijos, „Dosnios širdies“ nominacija apdovanota M.Stankevičienė, nominacija „Kaimui paskirtas gyvenimas“ – E.Jonyla, „Metų rūpestėlis“ – Z.Vazgienė, „Metų ištikimybė“ – R.Andriuškevičienė, „Metų partnerystė“ – V.Lukošius, „Metų geradaris“ – I.Jankauskienė, „Kaimyniškiausia bendruomenė“ – „Paliepių“ kaimo bendruomenės pirmininkas Benediktas Siliūnas, „Metų sportininkėmis“ pripažintos Roberta ir Augustė Žikaitės.
  Nominacijų įteikimus lydėjo plojimai bei Kauno šokių klubo „Mida“ jaunų ir talentingų šokėjų Rimantės ir Ugniaus pramoginiai šokiai. Vakaro metu prie bendruomenės vėliavos prisiekė naujai priimti bendruomenės nariai, jiems įteikti bendruomenės nario pažymėjimai.
  Organizatoriai suruošė šventinę programą – visi šoko, dainavo, žaidė žaidimus ir vaišinosi šventiniais patiekalais. Dalyviams įteiktos žaismingos dovanėlės.
  Kiek vėliau renginio vedėjai visus pakvietė į lauką prie kalėdinės eglės iššauti fejerverką. Bendruomenės pirmininkas J.Vazgys palinkėjo, kad suspindusi Kalėdų žvaigždė pripildytų širdis gerumo, tikėjimo ir vilties šviesos, o ateinantys Naujieji metai į namus atneštų gyvenimo džiaugsmo, meilės, sėkmės darbuose.
  Dar ilgai bendruomenės namų languose negeso šviesos, visi nenoriai skirstėsi į namus, tačiau ateinančios dienos darbai nelaukia…

  Zita Vazgienė,
  bendruomenės tarybos narė

  1 Komentaras

  1. PlayStation 4

   2018 - 01 -19 18:17

   Ačiū jums