Gerumo pajėgos prieš vienišumą jau dabar!

Siųsti Versija spausdinimui

Dėmesio, kreipiamės į ypatingus raseiniškius dėl svarbios misijos! Lietuvos Raudonojo Kryžiaus savanoriai Raseiniuose nori pasiekti daugiau vienišų senolių ir jiems nunešti „Šviesių minčių Kalėdas“.
Gal kaimynystėje pastebėjai vyresnio amžiaus žmogų, kuriam, tavo nuomone, trūksta bendravimo, žmonių artumo ir manytum, kad užmegztas nuoširdus ryšys su savanoriu galėtų jam suteikti daugiau gyvenimo džiaugsmo, galimybių išsikalbėti, pasijusti matomam, girdimam ir reikalingam? Gal tu ir nežinai, bet jei jauti, kam tokia pagalba gali būti reikalinga, pabandykim padėti.
Iki gruodžio 10 dienos užpildyk anketą (asmeninių duomenų apie senolį nereikės) ir Lietuvos Raudonojo Kryžiaus savanoriai su tavo pagalba pažada saugiai nunešti šventinius linkėjimus.
Anketą ir išsamesnę informaciją apie „Šviesių minčių Kalėdas“ rasite https://forms.gle/RMMic6d97NkydW9D6 arba el. paštu rasa@redcross.lt.
Daugiau informacijos, kaip Raudonasis Kryžius rūpinasi vyresnio amžiaus žmonėms – https://www.redcross.lt/programa-silti-apsilankymai.
Tikime, kad šie maži žingsneliai išaugs į gražias, ilgalaikes draugystes ir šviesias mintis. O gal ir tu kada norėsi prisijungti prie savanorių komandos?
Būk mūsų akys savo bendruomenėje ir taip prisidėk prie svarbios misijos #GerumoPajėgos prieš vienišumą jau dabar!

1 Komentaras

  1. Apdailosabc

    2020 - 12 -10 15:22

    Ačiū jums už šį straipsnį.