2019 sausio
22
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Gitaros šventę išlydėjome į vasarą

  Siųsti Versija spausdinimui

  Orą įkaitinusi pavasarinė vasara kvietė pailsėti. Betygalos Maironio gimnazijos sode vyko pačios tikriausios gitaros muzikos ir lakštingalų varžytuvės. Įnirtinga kova vyko net keturias valandas. Finale paaiškėjo, kad šitą malonią kovą būtų neblogai pratęsti susitikus penktoje Gitaros šventėje – juk susitinkame pasidžiaugti atbudusia gamta, atskubančia vasara, apkabinti vienas kitą jei ne rankomis ir akimis, tai meile ir muzika. Susirinkusiuosius į Gitaros šventę pasveikino ir gražaus vakaro palinkėjo Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vyriausioji specialistė Silvija Čižaitė-Rudokienė.
  Šventės pradžioje skambėjo klasikinės gitaros muzika. Ją dovanojo Kauno 1-osios muzikos mokyklos gitaristų ansamblis: Emilis Raginis, Minija Mažeikaitė, Kristupas Bankietas, Ivas Drungilas, Goda Bukelytė, Justas Gecevičius ir mokytoja Giedrė Bankietienė, vadovaujami mokytojos Ingos Raginienės.
  Išgirdome šventės veteranus Elvyrą Vaštakienę, Albiną Stakauską, Darių Leveckį, Donatą Kartaną, Vėją, Lyją, Audrių ir Rytą Germanavičius, Kęstutį Klikną, Kastytį Petrylą, Saulių Beniulį, Dalią Chormanskytę. Puikiai pasirodė šventės debiutantai – Gintautas Petrošius su dukra Viktorija, Domas Ročka, Vidas Lukošius su Ritų duetu.
  Šventės dalyvius daina pasveikino Betygalos parapijos klebonas kunigas Romualdas Ramašauskas. Sulaukėme ir svečio iš Vilniaus Vyganto Kazlausko, su juo kartu dainavome jo dainą „Vasara“. Šventė baigėsi muzikantų Inos, Žydrūno, Alvydo, Kęsto ir Sauliaus pasirodymu.
  Už pagalbą organizuojant šventę dėkoju Raseinių rajono kultūros centro vadovybei, Betygalos Maironio gimnazijos bendruomenei, Betygalos kaimų bendruomenei ir pirmininkei Gemai Račienei, bendruomenei „Židinys“ ir jos pirmininkui Rolandui Aksamitauskui, Betygalos seniūnijos seniūnui Stanislovui Totilui. Dėkoju šventės rėmėjui IĮ „Vasiukai“. Už Gitaros šventės dekorą nuostabiomis lubinų puokštėmis dėkoju „Gėlėtai istorijai“ ir jos įkūrėjai Jurgitai Olonovai. Už informacijos sklaidą dėkojui savaitraščiui „Alio, Raseiniai“, laikraščiui „Ūkininko patarėjas“, internetiniams portalams raseiniaitv.lt, manoraseiniai.lt, regionunaujienos.lt, multimedai.lt.

  Janina Baltkojienė,
  kultūrinių renginių Betygaloje organizatorė

  Komentarų nėra