2018 birželio
23
Šeštadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Gražus renginys Butkiškėje

  Siųsti Versija spausdinimui

  Balandžio 8 d. Butkiškėje vyko susitikimas su rašytoja, trijų knygų autore, kino ir teatro aktore, charizmatiškąja, temperamentingąja, žaviąja Nijole Narmontaite ir jos vyru, lektoriumi, „Tūkstantmečio odisėjos“ XI etapo vienu iš jachtos „Ambersail“ kapitonų, knygos „Gyvenimas audroje: kaip išlikti sausam“ autoriumi Pauliumi Kovu.
  Renginį organizavo Butkiškės biblioteka. Ir tegul gailisi tie, kurie patingėjo ateiti į susitikimą. Tokią pilietiškumo pamoką, kokią pateikė P.Kovas, pasakodamas apie kelionę jachta, apie susitikimus su užsienyje gyvenančiais lietuvių bendruomenių nariais ir tautiškos giesmės giedojimą visuose pasaulio kampeliuose, nedažnai gauname. Susidomėję klausėmės kelionės įspūdžių, žiūrėjome skaidres. Paulius prisipažino, kad kai ką panašaus organizuoja ir valstybės šimtmečiui paminėti 2018 metais. Lauksime ir stebėsime, ką sumąstys šie entuziastingi, pilietiški žmonės.
  N.Narmontaitės pasirodymas prajuokino visus iki ašarų. Taip atpasakoti, suvaidinti komiškas istorijas, girdėtas ir aprašytas knygose po susitikimų su kolegomis aktoriais, režisieriais, kasininkėmis ir kt., gali tik talentinga aktorė. Ji suvaidino mini spektaklį, kaip stojo mokytis į aktorinį skyrių,  – jos žemaitiška prigimtis, tarmė sukėlė daug plojimų ir juoko. Aktorė pasakojo, kad rašiusi knygas norėdama skaitantiesiems pakelti nuotaiką. Visas tris jos knygas iliustravo dailininkas Rimas Valeikis.
  Džiaugiamės, kad turėjome galimybę artimai pabendrauti su nuoširdžiais, mielais, Lietuvoje žinomais žmonėmis. Po renginio svečiai dalijo autografus, todėl daugelis namo išskubėjo ne tik su gera nuotaika, bet ir nešini įsigytomis knygomis. Aktorė kiekvienam, įsigijusiam jos knygą, įspūdinga rašysena parašė linkėjimą ir paliko ypatingą žymę – savo lūpų atspaudą. Nuoširdžiai dėkojome už malonias akimirkas, praleistas kartu.

  Vilma Augustinavičienė,
  Butkiškės bibliotekininkė

  Komentarų nėra