2019 rugpjūčio
21
Trečiadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Grožio projektas „Jums, mamos“ stebino ir žavėjo

  Siųsti Versija spausdinimui

  Sekmadienio rytą į „Vaivos Professional Make Up“ studiją gausiai susirinkusios mamytės buvo nustebintos įspūdingo reginio. Daug susižavėjimo žodžių pelnė pirmas bendras vizažo ir plaukų specialisčių Vaivos Udrėnaitės-Balčiūnės, Rasos Ribokienės, Aurelijos Žalabinienės ir Ligitos Baršauskienės projektas.
  Grožio šou sukvietė daug mamyčių iš Raseinių ir aplinkinių miestelių. Į renginį buvo kviečiamos visos mamytės, norinčios nemokamai pasigražinti Mamos dienos proga – pasipuošti makiažu ir šukuosena. Kas vyksta viduje, buvo galima stebėti ir per tiesiogines V.Udrėnaitės-Balčiūnės transliacijas.
  Projekte dalyvavo apie trisdešimt moterų. Specialistės kurdamos savimi pasitikinčios moters įvaizdį dalijosi savo patirtimi ir patarimais, kaip mylėti save. Taip pat mamytes pasitiko su vaišėmis, o išlydėjo su šypsenomis, 10 proc. nuolaida kitam apsilankymui ir gėlyte linkėdamos visuomet būti gražiomis ir savimi pasitikinčiomis mamomis. Rasa įvardijo šio projekto prasmę: „Pacituosiu: „Pasauliui Ji tik mama, o man Ji visas pasaulis“, mes norėjome, kad taip jaustųsi visos mamos.“
  Moterys žadėjo likti ištikimos šiai idėjai ir ragino kitas būti drąsesnes ir neabejingas tokiems projektams.
  Makiažas, šukuosenos buvo tarsi vientisas kūrinys. Buvo matyti, kad meistrės šiam projektui ruošėsi ilgai ir kruopščiai. Pasak Vaivos, mamos rinkosi puoštis nuo 9 val. ryto. Meistrės, nors planavo dirbti tik nuo 10 iki 12 val., plušėjo nuo  9 iki 13 val. „Norėjome papuošti visas atvykusias ir nė vienos nenuvilti“, – sakė Aurelija. Nuolat naujovių ieškančios moterys žadėjo dar daugiau šaunių švenčių ir akcijų. „Tai tik pradžia“, – sakė Rasa.
  Susirinkusiosios mamos buvo vaišinamos vaisiais, saldumynais ir taure šampano. Mamytės džiaugėsi nuostabiomis akimirkomis, mėgavosi muzika ir kompanija, o renginiui pasiekus kulminaciją tarė padėkos žodžius.
  Anot Aurelijos, šis projektas iš visų geriausias. „Juk taip ir turi būti, su metais įgyji vis daugiau patirties“, – pasibaigus renginiui sakė šukuosenų stilistė. R.Ribokienė pridūrė, kad jeigu viešnios liko patenkintos renginiu, tada ir jos yra patenkintos. „Kuriame ne sau, o  visiems“, – sakė plaukų stilistė.
  Vaivos studijos vadovė, paprašyta pasidalyti įspūdžiais, džiaugėsi, kad pavyko sulaukti nemažo moterų susidomėjimo: „Labai gera matyti visų nuoširdžias šypsenas ir puikias emocijas! Mums labai malonu, kad pasitikėjo ir atsidavė į mūsų rankas šią nuostabią dieną. Mes ir norėjome, kad moterys nors šią dieną skirtų sau valandėlę.“
  Jūratė Kariniauskienė,
  projekto dalyvė

  Komentarų nėra