2020 balandžio
2
Ketvirtadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Grupės „Ingrida ir draugai“ laimėjimas Joniškyje

  Siųsti Versija spausdinimui

  Spalio 19 d. Šiluvos kolektyvai – vokalinė grupė „Ingrida ir draugai“ ir Bardų duetas (vadovas Saulius Beniulis) – dalyvavo Joniškyje vykusiame respublikiniame istorinės dainos konkurse „Aušta aušrelė“. Konkurse skambėjo įvairios sudėties 28-ių kolektyvų iš visos Lietuvos skambios dainos. I prizinę vietą laimėjo Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos vokalinis trio „ŽaRa“. II prizinę vietą pelnė Šiluvos vokalinė grupė „Ingrida ir draugai“. III prizinė vieta teko Joniškio solistei Jolantai Gižienei. Įteikti įvairūs papildomi prizai.
  Buvo malonu sutikti pažįstamus vadovus ir dainininkus, susipažinti su kitais kolektyvais ir jų vadovais. Nudžiugino kvietimai į Žagarės ir Veliuonos kultūros centrus.
  Vokalinė grupė „Ingrida ir draugai“ konkurse „Aušta aušrelė“ dalyvavo jau antrą kartą. Pirmą kartą kolektyvas jame pasirodė 2017 metais. Tada konkurso vedėjos Loretos Sungailienės ištarti padrąsinantys ir uždegantys žodžiai lydi vokalinę grupę iki šiol. Jie uždegė kolektyvą tobulėti. „Ingridos ir draugų“ užsispyrimas išmokti naujų konkurso nuostatas atitinkančių dainų lėmė II prizinę vietą. Atliktos dainos, jų aranžuotė sužavėjo ir publiką, ir vertinimo komisiją. Malonu buvo išgirsti gražų žodį apie dainas ir dainavimą iš kitų kolektyvų, jų vadovų, komisijos. Didelė atsakomybė – kolektyvo pasiruošimas ir aranžuotės patikimumas.
  Buvo malonu gauti dovanų Raseinių krašto poeto Juozapo Mickevičiaus eilėraščių knygelę „Tu, Dubysa, kalta“, kuri įsiliejo į apdovanojimų gausą.
  Ačiū Joniškio kultūros centrui už pakvietimą! Ačiū vertinimo komisijai! Ačiū visiems kolektyvams iš visos Lietuvos už skambias dainas! Ačiū Ingridai, Mindaugui ir Astai už muzikinių idėjų palaikymą! Ačiū Dalytei, ištikimai dainininkei! Ačiū Raseinių rajono kultūros centro vairuotojui Stasiui!
  Saulius Beniulis,
  Šiluvos mėgėjų meno kolektyvo vadovas

  Komentarų nėra