2019 liepos
16
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Gruzdiškė gražėja

  Siųsti Versija spausdinimui

  2018 m. vasario mėn. pateikėme paraišką „Viešosios erdvės prie Gruzdiškės bendruomenės namų sutvarkymas“ Žemės ūkio ministerijos 2018 metų nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai finansavimo konkursui ir Žemės ūkio ministerijos 2018 m. gegužės 14 d. sprendimu Nr. 3D-309 projektui įgyvendinti buvo skirtas finansavimas.
  Rašydami projektą turėjome tikslą – Gruzdiškės kaimą padaryti patrauklesnį, tvarkingesnį, sudaryti sąlygas kaimo vaikams, jaunoms šeimoms aktyviai, įdomiai leisti laisvalaikį, dažniau rinktis prie bendruomenės namų, dalyvauti bendruomenės šventėse. Planavome įrengti sūpuokles bei žaidimų aikšteles, kad turėtų užsiėmimą vaikučiai ir čia leistų laisvalaikį su tėveliais.
  Gavę lėšų iš Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos ir iš Raseinių savivaldybės, tikslą pasiekėme. Įsigijome žaidimų kompleksą BRL36 ir sūpynes LSUP. Bendruomenė įsiklausė į vaikų ir tėvų lūkesčius, todėl parinko patrauklų, žaismingą žaidimų kompleksų dizainą. Tai stiprina vaikų kūrybiškumą, pakelia nuotaiką, skatina judriems žaidimams.
  Projektas jau įgyvendintas. Įrenginiai viešai prieinami žmonėms ir aktyviai naudojami, prižiūrimi bendruomenės narių. Paskutinę kalendorinės vasaros dieną vyko oficialus vaikų žaidimų aikštelės Gruzdiškėje atidarymas su dviem linksmomis Pepėmis ir būriu vaikučių bei jų tėvelių. Visi labai džiaugiasi šiuo įgyvendintu projektu.
  Inga Vasiliauslienė,
  Kultūros centro AJE metodininkė

  Komentarų nėra