2019 liepos
16
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Į antrą šimtmetį – šiaurietiško ėjimo ritmu

  Siųsti Versija spausdinimui

  Kasmet rugsėjo 16–22 dienomis yra skelbiama Europos darnaus judumo savaitė. Šios iniciatyvos autoriai kvietė pažvelgti į judumą kitaip – organizuoti žygiavimo, šiaurietiško ėjimo, važiavimo dviračiais, riedučiais varžybas tarp įvairių įstaigų ar tarpusavyje, organizuoti dviračių žymėjimo akcijas ir kt.
  Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Sujainių filialas ir Paliepių seniūnija prisijungė prie konkurso ir pabandė pelnyti Judriausios Lietuvos savivaldybės titulą. Visus, norinčius išbandyti ir išmokti šiaurietiško ėjimo, kvietė į žygį „Į antrą šimtmetį – šiaurietiško ėjimo ritmu!“
  Kelionėje žygio dalyvius apdovanojo gamta – skaisčiai švietė saulė. Grįžus buvo išdalyti lankstinukai su informacija apie šiaurietišką ėjimą, žurnalai „Rudens skoniai“. Sėkmingai įveikę visą kelionę, žygeiviai dalijosi patirtais įspūdžiais, šypsenomis, kurios įveikus tokią kelionę niekur nedingo – jie ir toliau juokavo, o kai kurie galvojo apie kitą žygį.
  Ačiū Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistei, šiaurietiško ėjimo instruktorei Astai Kavaliauskienei, fotografui Pranui Laurinavičiui ir dalyviams.

  Danelija Laurinavičiūtė,
  Sujainių bibliotekos
  vyresn. bibliotekininkė

  Komentarų nėra