2020 sausio
21
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Įgyvendintas dar vienas projektas

  Siųsti Versija spausdinimui

  Šiais metais Gylių mokyklos-daugiafunkcio centro darželio grupėje buvo sėkmingai parengtas ir įgyvendintas sveikatingumo projektas „Aš  judu  ir  tu  judi,  augam žvalūs ir sveiki“.  Sveikatingumo projekto tikslas – formuoti sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo įgūdžiais pagrįstą kultūrą mokykloje.
  Parengtas projektas dalyvavo Raseinių rajono savivaldybės administracijos 2019 m. sveikatos projektų, finansuojamų Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis, skelbtame konkurse ir laimėjo finansavimą.
  Organizuojant pagal projektą planuotus ir spontaniškai inicijuotus renginius, padėjome įstaigos ugdytiniams ir jų tėvams suprasti, kaip saugoti ir stiprinti savo sveikatą, siekėme išsikeltų projekto uždavinių ir manome, kad projektas padėjo įvairiapusiškiau ir patraukliau skleisti žinią apie sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą.
  Per visą projektą organizuotos įvairios veiklos: mankštos, akcija, sportinės pramogos, sveikatingumo renginiai, sudarė puikias sąlygas ikimokyklinėje grupėje kurti saugią ir sveiką, vaikų poreikius atitinkančią ugdymosi aplinką.

  Jūratė  Vyšniauskienė,
  ikimokyklinio ugdymo pedagogė

  Komentarų nėra