2019 liepos
16
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Įkvėpti ateities kartų

  Siųsti Versija spausdinimui

  Dar viena, bet neeilinė, labai spalvinga, jaunatviška ir šeimyniška diena Gervinėje prabėgo kaip akimirka, sušvito ir pradingo kaip vaivorykštė danguje. Kaip gera visa tai prisiminti ir prisiminimais pasidalinti, nes darėme viską nuoširdžiai ir ypatingai ruošėmės. Į pramogų dieną „Įkvėpti ateities kartų“ atvykę svečiai kalbėjo, kad į šventes Gervinėje traukia atvažiuoti, nes „kartą paragavęs negali sustot“, sakė, kad mes madas ir idėjas padiktuojame ir užkrečiame geromis mintimis. Malonu tai girdėti, gražūs pastebėjimai įkvepia naujiems darbams. O idėjos taip lengvai negimsta, tai toks nematomas, bet pagrindinis dalykas, nes tikslui pasiekti reikia daug darbščių mūsų rankų ir susitelkimo, noro daryti gerus darbus sau, šalia esančiam, savo gimtajam kraštui.
  Šiais metais, siekiant glaudesnio bendravimo ir bendradarbiavimo tarp Paliepių seniūnijos bendruomenių, Gervinės kaimo bendruomenė vykdė projektą – visos septynios Paliepių seniūnijoje esančios kaimų bendruomenės rinko pačią pavyzdingiausią, išsiskiriančią savo gražiais darbais, gyvenančią Lietuvoje ir čia kuriančią savo gerovę, jauną, iki 35 metų šeimą. Jos šventės metu buvo nominuotos titulu „Šimt-
  mečio šeima“. Renginio vedėjos Žaneta Vaištarienė ir Vaida Vaištaraitė pakvietė Paliepių seniūnijos seniūnę Rasą Spurgienę ir bendruomenių pirmininkes įteikti „Šimtmečio šeimos“ simbolius. Nuostabiais balsais ir melodijomis visus sveikino talentingos jaunosios raseiniškės: Gerda Burneikaitė, Karolina Kulišauskaitė ir Karolina Gedrimaitė. Muzikoje žmogus panašus į skrendantį paukštį, kuris mėgaujasi savo skrydžiu… Nominuotos šeimos – Monika ir Eligijus Pociai, Dženeta ir Valentas Skriduliai, Ineta ir Nerijus Malinauskai, Dovilė ir Linas Juknevičiai, Aušra ir Valdemaras Minelgai bei Žaneta ir Vygantas Vaištarai – paleido į dangų svajonių paukštes ir trispalvius balionus.
  Dar viena šio renginio idėjų – Gervinės kaimo bendruomenės narių bei kaimo gyventojų, vaikučių ir jaunimo džiugių akimirkų įamžinimas. Didžiulį bendruomenės namų pastatą papuošė du išraiškingi stendai. Kita idėja – parke įkurtose laisvalaikio salelėse „Mano laimės paukštis“, „Siūlai siūlai susivykit“, „Lietuvai ir man“ veikė edukaciniai užsiėmimai. Tai ir kojinaičių nėrimas (ačiū Jūratei Tamavičienei), ir lietuviškos apyrankės draugui pynimas, ir laimės paukščio gamyba. Atrakcijų, užsiėmimų ir batuto linksmybių buvo ir patiems mažiausiems, nes pagalvota, kad tėveliai galėtų trumpam nuo savo mažylių pailsėti. Čia padėjo viešnios auklėtojos Giedrė Barčienė ir Sonata Mockuvienė. O pabaigoje visi laukė garsiosios atlikėjos Astos Pilypaitės, kuri savo artumu ir nuoširdumu papuošė mūsų pramogų dieną.
  Didžiulę paramą ir dėmesį jaunimui, mūsų bendruomenės gyventojams, atvykusiems svečiams skyrė draugai – judėjimo RASAI pirmininkas Romaldas Zubiela ir taryba. Administratorės Vilmos Račkauskienės suburtas atvyko didelis būrys. Iniciatyviai Saulius Sakalauskas, Nelė ir Alvydas Šimkai sutiko būti virtuvės šefais, o jų pagaminto patiekalo ant laužo kvapas ir skonis visus sužavėjo. O dar kiek žuvies gardėsių ir naminės „Karpynės“ giros! Labai ačiū!
  Labai pasigedome kviestinių svečių, rajono valdžios atstovų… Padėkos puokštę siunčiame iš dvidešimt penkių rajono Tarybos narių dviem atvykusiems – Aurelijai Rimkienei ir Linui Bielskiui. Dėkojame seniūnei R.Spurgienei už dovanas šeimoms, bendruomenių pirmininkėms R.Lukošienei, E.Dainauskienei, V.Šadauskienei, L.Laurinaitienei, sujainiškei V.Kiaušienei už gardumynus, kaimynėms iš Rutkiškių bendruomenės D.Matusevičienei ir J.Mačiulienei – už dovanas ir atvykimą, veiklų partnerei – Biliūnų kaimo bendruomenės  pirmininkei V.Račkauskienei –  už nuoširdų palaikymą, draugiškumą ir dovanas. Už vaizdo įrašus ir nuotraukas dėkingi M.Tučui iš Raseinių RTV, už talentingus pasirodymus – jaunosioms atlikėjoms, už kokybišką įgarsinimą – D.Kartanui. Ačiū už kūrybą, idėjas ir projekto parengimą bei įgyvendinimą Ž.Vaištarienei bei bendrą darbą, pagalbą rengiant spalvingą šventę V.Jankauskienei, L.Franckevičienei, G.Rupšienei, A.Rudienei, D.Mickevičiui, R.Oliškevičiui, S.Mockutei, S.Urbonaitei, N.Rudytei, R.Urbonaitei, V.Vaištaraitei bei V.Vaištarui. Ačiū visiems, kas atvykote, pagerbėte mūsų kaimą savo buvimu, šypsenomis ir nuotaika.
  Organizatoriai: Raseinių kultūros centras Gervinėje ir Gervinės kaimo bendruomenė.

  Komentarų nėra