Imtyninink? pergal?s

Versija spausdinimui

Daugpilyje vyko tarptautinis laisv?j? imtyni? turnyras Daugpilio taur? 2014, skirtas Latvijos nepriklausomyb?s dienai pamin?ti. Turnyre tarp kit? komand? i Baltarusijos, Rusijos, Latvijos ir Lietuvos dalyvavo Raseini? imtyni? sporto klubo L?is imtyninink? komanda.

Pagirtinai imtyniavo Andrius ekas ir Titas Griius, kurie svorio kategorijoje iki 62 kg laim?jo visas kovas ir pateko ? final?. Finale imtynininkai nesivar? d?l Tito patirtos traumos. A. ekas tapo ?empionu, T. Griius liko antroje vietoje, o Domantas Pauliu?enko (84 kg) tre?ioje.

Jauni? amiaus grup?je nugal?toju tapo Leandras Nutautas (53 kg). Jis buvo apdovanotas ir geriausio imtyninko prizu. Tre?i?sias vietas ikovojo Deivydas Rektys (42 kg) ir Dominykas Viliuis (73 kg), penkt? Lukas Lipnickas (53 kg).