2019 liepos
16
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Įsimintina atostogų pradžia

  Siųsti Versija spausdinimui

  Kai kuriems Betygalos parapijos vaikams ir jaunuoliams atostogos prasidėjo labai įspūdingai – jaunimas vyko į kunigo Romualdo Ramašausko suorganizuotą kelionę prie jūros ir marių. Kelionę į Neringą kunigas dovanojo net septyniolikai mokinių, aktyviai dalyvavusių parapijos veikloje. Pasigrožėti nuostabia Neringos gamta turėjo galimybę ir trys Betygalos gimnazijos mokytojos, kartu su kunigu lydėjusios jaunimą.
  Po sekmadienio Mišių, gavę Dievo palaimą, išvykome pajūrio link. Pirmiausia Klaipėdoje aplankėme karinius laivus. Kariai papasakojo apie pratybas, aprodė laivų vidų. Buvo akivaizdu, kad laivai skirti ne poilsiui, o pratyboms, kuriose kariai išnaudoja daug energijos ir jėgų.
  Nuvykę į Juodkrantę apsistojome poilsio namuose. Tą patį vakarą keliavome prie jūros. Ten ne tik maudėmės ir kepėme dešreles, bet ir klausėmės kunigo kapeliono pasakojimų apie keliones po didžiuosius vandenynus, draugiškai bendravome.
  Kitą dieną aplankėme Juodkrantės įžymybę – turistų pamėgtą Raganų kalną. Plaukiojome jachta Kuršių mariose, ilgametis kunigo draugas, vietiniams žinomas kaip daug patyręs jūrų kapitonas, mokė buriuoti. Plaukiodami grožėjomės smėlingomis Nidos apylinkėmis. Taip pat aplankėme ir Saulės laikrodį.
  Trečiąją dieną vykome į Lietuvos jūrų muziejų, apžiūrėjome ekspozicijas. Aplankėme delfinariumą, gėrėjomės įspūdingais delfinų pasirodymais. Jūros liūtų pasirodymas buvo labai žaismingas, sukėlė daug juoko. Po pasirodymų pavalgėme skanius pietus ir su šypsenomis sėdome į autobusą. Grįždami namo dalijomės įspūdžiais. Visi patyrėme ir pamatėme kai ką naujo. Daugelis pirmą kartą matė, kaip atrodo karinių laivų vidus. Nakvynė irgi buvo nepaprasta, nes jautėme pro atvirus langus sklindančią marių gaivą. Kai kurie Neringoje lankėsi pirmą kartą.
  Nuoširdžiai dėkojame Betygalos parapijos kunigui R.Ramašauskui už suteiktą galimybę tiek daug visko pamatyti ir patirti. Namo parsivežėme begalę nepamirštamų įspūdžių!
  Aistė Klimanskaitė,
  kelionės dalyvė

  Komentarų nėra