Įsimintinas susitikimas

Siųsti Versija spausdinimui

Ignė Zarambaitė yra knygų vaikams ir jaunimui autorė, edukatorė, dirbusi bibliotekoje, nuo 2017 m. Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) narė. Aktyvi jos veikla yra pavyzdys jaunajai kartai, visiems, puoselėjantiems meilę gimtajai kalbai, literatūrinei kūrybai, kūrybiniam bendravimui ir susitikimams. Laimėjimai literatūroje, meninėje kūryboje (jaunoji rašytoja gamina lėles, tapo, kuria meniškas interjero detales, kt.) I.Zarambaitei atvėrė duris į įdomų pasaulį, kuris tapo priimtinas ir kitiems – vaikams, jaunimui, šeimoms.
Savo kūryba ir gebėjimais rašytoja mielai dalijasi literatūriniuose ir edukaciniuose susitikimuose, padeda atrasti saviraiškos galimybes. Susitikimus su Šiluvos ir Žaiginio vaikučiais ji pradėjo nuo pasakojimo apie save, pomėgius, vaikystę, knygų herojus ir jų istorijas, savo augintinį padykusį katiną. Rašytoja suorganizavo žaismingas didžiausio muilo burbulo pūtimo varžybas. Jų nugalėtojai buvo apdovanoti knyga „Stebuklingi senelio batai“.
Kūrybinėse dirbtuvėse vaikai gamino žaisliuką panaudodami buitines atliekas. „Kad lėlytė atliktų savo paskirtį, dirbti reikia nusiteikus geranoriškai ir džiaugsmingai“, – teigė visam kūrybos procesui vadovavusi jaunoji rašytoja. Vaikams beliko sugalvoti vardą ir namuose įdėti širdelę, nes, anot rašytojos, kiek­viena kuriama lėlė ją tiesiog privalo turėti.

Neringa Aleksandravičiūtė,
Šiluvos bibliotekos vyresn. bibliotekininkė,
Jolanta Žukauskienė,
Žaiginio bibliotekos vyr. bibliotekininkė

Komentarų nėra