2019 kovo
27
Trečiadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Iškilminga Mamyčių šventė Ariogalos bažnyčioje

  Siųsti Versija spausdinimui

  Gegužės 6-ąją šventėme Motinos dieną. Jau nuo pat ryto saulutės spinduliai glostė kiekvieną žiedelį, o obelų žydėjimas – kiekvieno akis ir širdis.
  Šiemet Ariogalos Šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje Motinos diena buvo ypatinga. Bačnyčia buvo pilnutėlė. Klebonas kun. Gintautas Jankauskas Votyvos šv. Mišias aukojo už gyvas motinas, pasveikino mamas ir močiutes pačiais gražiausiais žodžiais, palinkėjo joms geros sveikatos, kantrybės ir palaimino.
  Po šv. Mišių bažnyčioje vyko koncertas. Pirmiausia parapijos pastoracinės tarybos (PPT) narys Aloyzas Sadauskas švelniausiais žodžiais pasveikino bažnyčioje esančias mamas ir močiutes, palinkėjo gyvenimo džiaugsmo ir Dievo palaimos. Savo kūrybos eilėraštį paskaitė PPT narė Teresė Plisienė. Vėliau pasirodė Ariogalos lopšelio-darželio vaikučiai (vad. Rita Grubliauskienė). Rokas Masaitis padeklamavo T.Plisienės eilėraštį „Mamyčių šventė“, o Ugnė Grubliauskaitė – „Geriausia pasaulyj“. Solistė Paulina Rupšytė dainavo dainas „Smuiko raktelis“ (žodžiai ir muzika Ingos Šeduikienės) ir „Mama“. Lauros Remeikienės sukurtą dainą „Bažnytėlė debesų“ padainavo solistė Milena Vaitkutė. Penkias daineles padainavo darželinukų ansamblis, vaikai buvo puikiai paruošti ir labai nuoširdūs, ne vienam klausytojui skruostais riedėjo ašaros.
  Paskui šventės vedėjai Patricija ir Astijus Stašinskiai pristatė Ariogalos gimnazijos ir Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriaus moksleivius. Gimnazijos ansamblis (vad. Džiujeta Banienė) atliko dainą „Gėlės ir vaikai“. Eva Aniulytė paskaitė T.Plisienės eilėraščius „Aš mylėti tave nesiliausiu“ ir „Mylėsiu tave amžinai“. Smuikininkų ansamblis atliko Jozefo Haidno „Andante“. Petrutės Stankienės eilėraštį „Mamai“ paskaitė Monika Zakaitė. Fortepijoninis duetas – Klaudija Petrauskaitė ir Gabija Laurinavičiūtė – atliko Astoro Piazzola „Libertango“ (vad. Dž.Banienė). Kamerinis duetas – Saulenė Piragytė ir Klaudija Petrauskaitė – atliko kompozitoriaus Paulo Desmondo kūrinį „Take five“ (vad. Danguolė Gudžiuvienė ir Dž.Banienė). Pučiamųjų duetas A.Stašinskis ir Marijus Gudžiūnas (vad. Arūnas Krištapavičius) sugrojo „Žaliąjį Dunojų“. Antaninos Dunauskienės eilėraštį „Mamai“ paskaitė Evelina Dobauskaitė. Baladę „Saulėta diena“ atliko pučiamųjų kvartetas (vad. A.Krištapavičius). Gabija Kaupaitytė akordeonu grojo Dmitrijaus Kobalevskio „Tokatiną“ (Smirnovo aranžuotė). „Čekų polką“ atliko akordeonininkų ansamblis (vad. Danutė Nedzinskienė).
  Visus labai sujaudino, kai koncerto vedėja P.Stašinskaitė, pritariant gitarai, sudainavo savo mamytei jos mėgstamiausią dainą. Daina, be abejo, labai patiko ir visoms kitoms mamytėms. Visus nudžiugino grupė „Ritmas“ iš Raseinių puikiai sudainavusi keletą nuostabių dainų, skirtų mamytėms.
  Po koncerto visi artistai savo mamytėms šventės proga įteikė po tulpę. Klebonas padėkojo koncerto dalyviams, o jų vadovams ir mokytojams įteikė atminimo dovanėles ir gėlių. Ši Motinos diena buvo labai iškilminga ir nepamirštama. Klausytojai nuoširdžiai dėkoja šventės sumanytojui klebonui kun. Gintautui, organizatorei Genutei ir visiems vadovams, mokytojams, paruošusiems vaikučius ir moksleivius. Jūs visiems padovanojote didelį džiaugsmą. Tesaugo jus Dievas!
  Teresė Plisienė,
  Ariogalos PPT narė

  Komentarų nėra