2019 rugpjūčio
23
Penktadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Išsiaiškinome, kas apie Raseinių kraštą žino daugiausia

  Siųsti Versija spausdinimui

  Jau septintą kartą iš eilės paskutinį sausio ketvirtadienį raseiniškiai rinkosi pasitikrinti žinių – dalyvavo protmūšyje „Raseiniškių protai“. Tai renginys, kuriame užduodami klausimai, susiję su Raseinių kraštu.

  Šiais metais dalyvavo 11 komandų, iš kurių keletas jau tapo konkurso veteranėmis, jos dalyvauja kasmet: „Šaltinis“ (Šaltinio progimnazijos mokytojai), „Gruzdiškė“, „Valdžia“. Klausimus šiemet, kaip ir nuo protmūšio susikūrimo pradžios, sudarė VšĮ „Atrask Raseinius“ vadovas Arnas Zmitra, Šaltinio progimnazijos istorijos mokytojas ekspertas Jonas Janušas, Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos bibliotekininkas Jonas Brigys, Raseinių krašto istorijos muziejaus muziejininkė Loreta Kordušienė bei Dubysos regioninio parko vyriausioji specialistė Laimutė Pečkaitienė.
  „Protmūšyje dalyviams IV etapas buvo sudėtingiausias, todėl tik viena komanda surinko 5 taškus iš 10 galimų. Šiame etape net 3 klausimai buvo susiję su Ariogalos kraštu: klausėme, kas skulptūros „Melioratorius“ autorius, nedaugelis žinojo faktą, jog Šv. arkangelo Mykolo bažnyčios pagrindiniame altoriuje yra melioratorių globėjo skulptūra“, – pastebėjimais dalijosi renginio organizatorius A.Zmitra. V etapas dalyviams buvo smagiausias ir lengviausias – teko įminti muzikines ir vaizdines mįsles.
  2019 metų nugalėtoja tapo „Valdžia“ (32 tšk.), II vietą iškovojo „Gruzdiškė“ (27,5 tšk.), o III vietą užėmė „Rojaus paukščiai“ (26,5 tšk.). VšĮ „Atrask Raseinius“ komanda džiaugiasi, kad į „Raseiniškių protus“ atvykę dalyviai ne tik išbando save, išgirsta negirdėtų faktų, bet ir smagiai praleidžia laiką. Organizatoriai nuoširdžiai dėkoja renginio dalyviams ir partneriams!

  VšĮ „Atrask Raseinius“ informacija

  Komentarų nėra