2019 rugpjūčio
23
Penktadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Iššūkis – „Surink Lietuvą“

  Siųsti Versija spausdinimui

  Mėgsti keliauti ir ieškai naujų iššūkių? Jei taip, turime tau bei tavo draugams puikią idėją! Liepos 12 d. prasidėjo projektas „Surink Lietuvą“, subūręs visas 60 savivaldybių. Šio projekto esmė – Lietuvos šimtmečio proga paskatinti žmones ne tik keliauti po savo kraštą, tačiau ir pažinti kiekvieną jo lopinėlį. Kiekviename aplankytame krašte galėsite įsigyti to rajono formos magnetuką. Keliaudami surinkę visas 60 dalių ir sujungę – turėsite Lietuvos žemėlapį!
  Šis projektas, inicijuotas VšĮ Ukmergės turizmo ir verslo informacijos centro, suvienijo visą Lietuvą – 60 savivaldybių. Žemėlapio kūrimas užtruko net devynis mėnesius, buvo rinkta informacija iš visos Lietuvos, bendradarbiauta su turizmo informacijos centrais, muziejais, bibliotekomis, regioniniais parkais ir kitomis įstaigomis. Kiekviena informacijos detalė atskirai ištyrinėta ieškant patraukliausio būdo ją pavaizduoti tokiame mažame plotelyje.
  „Tai pirmas tokio pobūdžio projektas, subūręs visą Lietuvą. Neabejojame, kad jis prisidės prie vietinio turizmo aukso   amžiaus, juk kelionės po savo šalį ir atradimai regionuose yra tikras magnetas turistams!“ – projektą palaiko laikina Turizmo departamento vadovė Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė.
  Daugeliui Lietuva yra dar neatrastas kraštas. Čia yra ką parodyti, papasakoti ar net padegustuoti. Kiekvienas magnetas – atskira istorija: Ukmergės krašto magnetukas pasakoja apie piliakalnį ir dainuojančius balandžius, Raseinių – byloja apie pirmąją pasaulyje išrastą aštuonratę važiuoklę, tautos dainių Maironį bei Šiluvos šventovę, Marijampolės – apie kates, kurias mylėjo grafienė, o kur dar gausybė dvarų, bokštų, įdomių asmenybių.
  Jūsų laukia 60 įdomiausių pasakojimų, potyrių ir nuotykių. Šias istorijas taip pat galėsite išgirsti per radijo stotį „Extra FM“, kuri kiekvieną savaitę pakvies aplankyti ir susipažinti su vis nauju rajonu.
  Dar vienas mūsų projekto partneris – vežėjas UAB „Kautra“, jis skatins keliauti po Lietuvą teikdamas nuolaidas.
  Jeigu jau susidomėjai, paskubėk į Turizmo informacijos centrą įsigyti savo krašto detalę, nes pradžioje išleidome tik
  1 000 Lietuvos žemėlapių.
  Daugiau informacijos apie nuolaidas kelionėms po Lietuvą, projekto eigą bei įspūdžius galite rasti „Facebook“ – Surink Lietuvą ir „Instagram“ – Surink Lietuvą.

  Komentarų nėra