2019 sausio
22
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Jaunieji šauliai svečiavosi lopšelyje-darželyje „Saulutė“

  Siųsti Versija spausdinimui

  Kovo 22 d. Raseinių lopšelio-darželio „Saulutė“ priešmokyklinio ugdymo grupėje lankėsi Lietuvos šaulių sąjungos Vytauto Didžiojo šaulių 2-osios rinktinės Ariogalos 209-osios šaulių kuopos jaunieji šauliai ir jų vadas Andrius Bautronis.
  Jaunieji šauliai supažindino vaikus su Lietuvos šaulių sąjungos veikla, su šios sąjungos pareigybiniais ženklais. Priešmokyklinės ugdymo grupės „Kregždutės“ vaikai buvo ypač smalsūs ir labai daug klausinėjo apie tai, kokias užduotis turi atlikti šauliai, kaip jie apgintų Lietuvą. Svečiai pasakojo, kaip jie vykdo įvairias šalies gynybos funkcijas, kokias atlieka užduotis, ko reikia sėkmingam jų įgyvendinimui. Vaikai susipažino su šaulių apranga, įvairia atributika, mokėsi komandų, žygiavimo. Kiekvienas turėjo galimybę išbandyti šaulių ryšio įrangą – radijo stoteles. Jaunieji šauliai pademonstravo, kaip jie tarpusavyje perduoda informaciją šia įranga.
  Organizuoti vaikų susitikimą su šauliais paskatino lopšelio-darželio „Saulutė“ grupės „Bangelės“ tėvų komiteto pirmininko Dariaus Budzinausko išsakyta idėja, kad reikėtų ypatingą dėmesį skirti vaikų pilietiniam ugdymui. Džiugu, kad susitikime jaunieji šauliai akcentavo, ką labiausiai reikia ugdytis nuo pat mažens – atsakingumą. Tai vienas svarbiausių tikslų pagal lopšelio-darželio ikimokyklinio ugdymo programą.
  Indrė Matevičienė,
  lopšelio-darželio direktorė

  Komentarų nėra