2019 liepos
16
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Jaunimas rinkosi į akustinį muzikos vakarą

  Siųsti Versija spausdinimui

  Gruodžio 14 d. Raseinių rajono kultūros centro Atvira jaunimo erdvė (Raseinių AJE) vienam vakarui išsikėlė į „L klubą“, kur pakvietė jaunimą ne tik pasiklausyti nuostabių rajono atlikėjų atliekamų dainų, bet ir išmokti valdyti DJ pultą!
  Iki prasidedant akustiniam koncertui, „L klubo“ vadovas Vaidas Laurynas jaunuolius supažindino su turima garso įranga, darbo subtilybėmis, suteikė galimybę padidžėjauti. Vėliau jaunuoliai šias žinias pritaikė akustinio koncerto metu. Jaukiame koncerte savo balsais visus žavėjo Austėja Kuzmarskytė, Darija Bakutytė, Emilija Pečiulaitytė ir Raminta Dulevičiūtė.
  Vakaro vinis – grupės „Mad Money“ koncertas, sulaukęs daugiausia jaunimo dėmesio. Dar prieš koncertą Raseinių AJE „Facebook“ puslapis buvo užverstas laiškais su klausimais, ar „Mad Money“ iš tikrųjų atvažiuos į Raseinius?! Džiaugiamės, kad prieškalėdinis koncertas sulaukė tokio jaunimo dėmesio.
  Šis koncertas yra projekto „100 valandų tavo pokyčiams“ dalis ir yra finansuojamas Lietuvos jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos lėšomis.

  Raseinių AJE informacija

  Komentarų nėra