2019 liepos
16
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Jaunimo šventė „Tu gali“

  Siųsti Versija spausdinimui

  Gruodžio 15 d. Ariogalos gimnazija buvo kupina smagaus šurmulio: 80 įvairaus amžiaus moksleivių susirinko į jaunimo šventę „Tu gali“. Džiugu, kad su jauniausiais šventės dalyviais atvyko ir jų tėveliai. Renginys prasidėjo vieningai giedamu Lietuvos Respublikos himnu. Po jo Ariogalos gimnazijos direktorius Arvydas Stankus pasidžiaugė aktyviu jaunimu ir palinkėjo sėkmės šventės dalyviams. Netrukus jaunimo šventė įsibėgėjo. Organizatoriai – programos „Jaunimas gali“ auklėtiniai ir VšĮ „Ariogalos tėkmė“ – pasistengė, kad jaunimas šeštadienio pusdienį praleistų turiningai ir aktyviai.
  Jaunesnieji persikėlė į menų salę ir kartu su „vedliais“ Gerda bei Artūru pasinėrė į šokių sūkurį. Atokvėpio metu laukė filmukų peržiūros, o vyresni šventės dalyviai kėlė aistras krepšinio aikštėje. Merginos varžėsi 2 prieš 2, vaikinai, pasiskirstę į vyresniųjų ir jaunesniųjų grupes, 3 prieš 3 krepšinio turnyre. Konkurencingą kovą paįvairino į šventę atvykęs nemažas moksleivių būrys iš Ilgižių mokyklos-daugiafunkcio centro bei keletas krepšininkų iš Betygalos Maironio gimnazijos. Šventėje apsilankė šį sezoną sėkmingai Regionų krepšinio lygoje rungtyniaujančios komandos „Raseiniai“ krepšininkai, jie kartu su dalyviais varžėsi „Supertrio“ konkurse. Sėkmingiausiai sekėsi Roko Čepanonio atstovaujamai komandai, jis ir įteikė nugalėtojams klubo įsteigtus prizus.
  Pasibaigus krepšinio turnyrui į salę grįžo jauniausieji šventės dalyviai, jiems buvo pristatyta dalis Lino Janušonio kolekcijos, kurioje nestigo žymių Lietuvos ir užsienio krepšininkų marškinėlių. Šiek tiek atsikvėpęs jaunimas pratęsė šventę Ulos ir Gustinos parengtose estafetėse. Komandos buvo suskirstytos atsitiktine tvarka, tad jaunimas turėjo puikią progą susidraugauti ir pabendrauti. Estafetes vainikavo „Balionų sprogdinimo mūšis“, po jo vaikų veiduose atsispindėjo puikios emocijos ir šypsenos. Kol jaunesni šventės dalyviai linksminosi estafetėse, vyresnieji, kaip ir įprasta programos „Jaunimas gali“ renginiuose, sėmėsi žinių paskaitoje, kurią vedė psichologas Kęstutis Žičkis. Ši paskaita jaunimui leido suprasti, kas yra savivertė, kokia jos nauda. Į šią paskaitą atvyko ir verslininkas Alvydas Banys, jis papasakojo savo sėkmės istoriją.
  Organizatoriai džiaugiasi, kad šventės dalyviai turėjo progą atstatyti jėgas užkąsdami kavinės „Arka“ ir kavinės-valgyklos „Rūta“ pagamintomis bandelėmis ir sumuštiniais. UAB „Buci“ ir UAB „Rimdalė“ parama leido visiems šventės dalyviams gauti po kalėdinį lauknešėlį. Projekto „Go active“, „Raseinių“ krepšinio klubo, „Julisos sporto klubo“ įsteigti prizai bei mokytojos Birutės Balžekienės rankdarbiai pradžiugino turnyrų bei estafečių nugalėtojus.
  „Jaunimas gali“ auklėtiniai ir VšĮ „Ariogalos tėkmė“ nuoširdžiai dėkoja šventės rėmėjams ir partneriams bei džiaugiasi, kad vaikai namo grįžo kupini džiaugsmo ir patyrę daug neišdildomų įspūdžių.
  Greta Dembinskytė,
  „Jaunimas gali“ auklėtinė,
  Darius Gricius, treneris

  Komentarų nėra