2019 rugsėjo
22
Sekmadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Jaunimo žygis

  Siųsti Versija spausdinimui

  Raseinių rajono kultūros centro Atvira jaunimo erdvė (AJE) jau nuo spalio pradžios įgyvendina projektą „100 valandų tavo pokyčiams“. Šio projekto tikslas – AJE veiklų su jaunimu tobulinimas įtraukiant nemotyvuotą jaunimą, sukuriant jiems galimybę užsiimti prasminga veikla bei kelti savo asmenines kompetencijas.
  Lapkričio 2 d. jaunimas kartu su Raseinių krašto šauliais bei Dubysos regioninio parko direkcijos atstovu žygiavo beveik 10 km Dubysos regioninio parko maršrutu Kaulakiai–Maslauskiškių malūnas. Šio žygio tikslas – skatinti jaunimo fizinį aktyvumą, kolektyvumą, praleisti daugiau laiko gamtoje bei susipažinti su Dubysos regioniniu parku.
  Žygio metu jaunuolius džiugino ne tik itin vaizdingos regioninio parko apylinkės, bet ir jose sutiktos žavios miško gyventojos – stirnaitės, jas buvo galima pamatyti iš arti. Taip pat neapsieita ir be iššūkių – vidury maršruto teko kolektyviškai, vienas kitam padedant pereiti per Luknės upę.
  Paskutinėje stotelėje – Maslauskiškių malūne – žygio dalyvius pasitiko sotūs pietūs, po jų susipažinta su šio malūno istorija.
  Projektas „100 valandų tavo pokyčiams“ finansuojamas Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

  Roma Vaičiulytė,
  AJE metodininkė

  Komentarų nėra