Jaunųjų pianistų koncertas Raseiniuose

Siųsti Versija spausdinimui

Lapkričio 15 dienos popietę Raseinių meno mokyklos antrajame pastate vyko metodinė diena, kurią jau trečią kartą sėkmingai organizavo fortepijono metodinė mokytojų grupė, vadovaujama mokytojos metodininkės Jolantos Sederevičiūtės. Mokytojams vyko seminaras „Muzikavimas vaiko gyvenime: asmenybės raida ir veiklos galimybės“ (lektorės – Kauno „Vyturio“ gimnazijos muzikos skyriaus mokytoja ekspertė, edukologijos magistrė Aldona Didžiulytė ir Kauno 1-osios muzikos mokyklos mokytoja ekspertė, Kauno krašto fortepijono mokytojų draugijos pirmininkė Violeta Jucevičienė), mokiniams – edukacinė programa „Teatriniai žaidimai“. Atvykę į edukacinį užsiėmimą mokiniai nenuobodžiavo, o intensyviai ir smagiai bendraudami darbavosi numatytą laiką. Užsiėmimą vedė mokytoja Romena Godelytė-Irkmonienė. Vėliau visi gerai nusiteikę suskubo į mokyklą ruoštis koncertui.
Renginyje dalyvavo Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriaus ir Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos jaunieji pianistai. Koncerto „Rudens mozaika“ programoje pasirodė Ariogalos miesto jaunieji pianistai: pirmokas Lukas Danielius Kolojanskas ir antrokas Nedas Jusis (mokinius ruošė mokytoja Džiuljeta Banienė). Klausytojai ir šio koncerto dalyviai turėjo puikią galimybę pasiklausyti puikaus draugų muzikavimo, įdomių kūrinių interpretacijų. Skambėjo H.Klassen, Fr.Couperin, H.Lichner, N.Sinkevičiūtės, F.Amirov, W.Gillock, D.Alexander, M.Mier, M.Bober, J.L.Dussek, J.S.Bach ir kitų kompozitorių kūriniai.
Gerų emocijų tą vakarą patyrė ne tik žiūrovai, bet ir šio renginio dalyviai. Koncerto jaunųjų atlikėjų  pasirodymus lydėjo gausūs plojimai, spragsintys fotoaparatų blyksniai. Visi koncerto dalyviai buvo įvertinti ir apdovanoti padėkos raštais. Kad ilgam neblėstų prisiminimai, atminty išliktų puikūs šio koncerto įspūdžiai, dalyviai sustojo bendrai nusifografuoti.
Už sėkmingą ir saugią kelionę į Raseinius nuoširdžiai dėkojame ir Luko Danieliaus mamytei Sandrai Kolojanskienei.
Džiuljeta Banienė,
Raseinių meno mokyklos                                                                                                 Ariogalos skyriaus mokytoja

Komentarų nėra