2019 gegužės
21
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Jaunųjų šaulių stovykla Viduklėje

  Siųsti Versija spausdinimui

  Vasario 18–20 d. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje vyko Vytauto Didžiojo šaulių 2-osios rinktinės jaunųjų šaulių I ugdymo pakopos įvadinė stovykla. Dalyvių buvo tikrai gausu, susirinko jaunieji šauliai ir jų vadovai iš Šiluvos, Nemakščių, Gylių, Ariogalos, Betygalos, Girkalnio, Raseinių ir Viduklės.
  Stovykloje talkino savanoriai. Jie aiškino rikiuotės statutą, skaitė paskaitas apie Lietuvos šaulių sąjungos (LŠS) ištakas, veiklą, struktūrą, mokė tinkamai elgtis ekstremaliose situacijose. Susipažinę su saugaus elgesio su ginklais taisyklėmis ir taiklaus šaudymo principais, jaunieji šauliai turėjo praktinius šaudymo užsiėmimus. Taip pat šauliukai mokėsi naudotis kompasu, matuoti atstumus ir sužinojo, kaip laikytis asmens higienos reikalavimų. Stovyklos dalyviai susipažino su Viduklės miesteliu ir jo apylinkėmis, nes buvo parengti trys orientaciniai žygiai, komandos varžėsi sportinėse rungtyse. Išklausę teorines žinias ir pritaikę jas praktiškai, jaunieji šauliai laikė I pakopos testą. Džiaugiamės ir didžiuojamės tais, kam pavyko, o kitiems linkime nenusiminti, dalyvauti kitose stovyklose, gilinti savo žinias.
  Stovykloje dalyvavo Raseinių r. policijos komisariato atstovai, jie supažindino dalyvius su jaunųjų policijos rėmėjų veikla. Jaunuosius šaulius pasveikino LŠS Vytauto Didžiojo 2-osios rinktinės vadas kpt. Vytautas Žymančius. Stovyklos dalyviams buvo padovanoti LŠS šimtmečiui paminėti sukurti atšvaitai.
  Už pagalbą ruošiantis stovyklai ir stovyklos metu dėkojame savo gimnazijos jauniesiems šauliams: Emai, Giedrei, Deivydui, Andželui, Gabrieliui ir Dovilei.
  Iki susitikimo kitose stovyklose!
  Edita Baltrušaitienė ir
  Jurgita Parnarauskienė,
  Viduklės jaunųjų šaulių būrelių vadovės

  Komentarų nėra