2019 rugpjūčio
21
Trečiadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Jubiliejus – proga stabtelti ir apžvelgti nueitą kelią

  Siųsti Versija spausdinimui

  Gegužės 10 d. į Raseinių meno mokyklos Viduklės skyriaus salę paminėti  Raseinių meno mokyklos 60-ies metų veiklos jubiliejaus rinkosi ne tik dabartiniai mokiniai su savo tėveliais, bet ir buvę auklėtiniai su vaikais, anūkais.
  Prasidėjo šventinis renginys „Laiko gijomis susieti“. Jį vedė buvusi Raseinių meno mokyklos mokinė, dabartinės mokyklos mokytoja Rita Krikštanienė ir moksleivė Danielė Petkevičiūtė. Mokytoja R.Krikštanienė, sveikindama į šventinį koncertą susirinkusius svečius, tėvelius ir mokinius, pažymėjo, kad jubiliejus – proga stabtelti ir apžvelgti nueitą kelią.
  Raseiniuose muzikos mokykla įsteigta 1959-ųjų rugpjūtį. Nuo 1995 m. ji vadinasi Raseinių meno mokykla. Viduklės filialas įsteigtas 1992 m. šviesios atminties mokytojos Liudvikos Skimutienės iniciatyva. 2003 m. susikūrė pučiamųjų instrumentų klasė, jai iki šiol vadovauja mokytojas Vidmantas Kveselis. Per šešis dešimtmečius mokykloje labai daug kas pasikeitė. Tačiau joje tokia pat išliko meilės muzikai atmosfera. Didžiausia mokyklos vertybė – mokiniai ir dirbantys profesionalūs, nuolat tobulėjantys, atsidavę savo darbui žmonės. Jie nuo pirmų žingsnelių, nuo pirmo garso, nuo pirmos natos, nuo pirmo akordo, nuo pirmos repeticijos, nuo pirmo koncerto ir išėjimo į sceną veda mokinius muzikos pažinimo keliu. Ne visi mokiniai tampa muzikais, bet jie visi taps muziką suprantančiais žmonėmis.
  Meninėje programos dalyje koncertavo ir šventinę nuotaiką kūrė pučiamųjų klasės mokiniai Gvidas Leškys ir Karolis Zanizauskas, Deividas Baltrušaitis, Dilanas Alarbiedas, Pijus Povilaitis, Urtė Laurinavičiūtė, Eimilė Karpaitė, Evita Bondarovaitė, Ieva Mačiulaitytė, Eva Aleksaitė, Neda Baukytė, Gerda Milašiūtė, Titas Mačiulaitis, Andželas Gvazdauskas ir Vidmantas Pocius (mokytojas V.Kveselis), fortepijono klasės mokinės D.Petkevičiūtė ir Elija Fochtaitė (mokytoja R.Krikštanienė).
  Tėveliai linkėjo didelės kantrybės, sėkmės ugdant mokinius, telkiant skyriaus bendruomenę ir paragino: ,,Muzikuokite ir džiaukitės pasiekimais, tegul jūsų muzika niekada nenustoja skambėti. Lai atvirumas, darbštumas ir profesionalumas suburia po vienu stogu visus, kurie myli muziką ir tiki jos galia.“

  Rita Krikštanienė

  Komentarų nėra