2019 liepos
16
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Kad mokslo rezultatai būtų geresni

  Siųsti Versija spausdinimui

  Socialinė akcija „Būk pirmūnas“ respublikos mastu vyksta jau dešimtmetį, o Raseiniuose ši graži akcija antrą kartą suorganizuota prieš Mokslo ir žinių dieną. Artėjant rugsėjo pirmajai ne viena šeima nerimauja, kaip reikės paruošti vaikus į mokyklą. Ypač sunku šeimoms, kuriose auga daugiau vaikų arba juos augina vienas iš tėvų. Ši akcija skirta paremti daugiavaikes ir nepasiturinčias šeimas. Džiaugiuosi, kad galėjau šią kilnią akciją organizuoti mūsų mieste.
  Rugpjūčio 30–31 dienomis prekybos centre kartu su savo šauniomis pagalbininkėmis kvietėme raseiniškius prisijungti prie akcijos „Būk pirmūnas“. Tokio nuoširdaus aktyvumo tikrai nesitikėjome – per dvi dienas raseiniškiai suaukojo šimtus sąsiuvinių, dešimtis spalvinimo, piešimo, rašymo rinkinių, net tris kuprines ir daug kitų reikalingų mokyklinių prekių.
  Rugsėjo 3 d. kartu su Smulkiųjų verslininkų asociacijos pirmininke Dalia Lukauskiene lankėmės Raseinių vaikų globos namuose, specialiojoje mokykloje. Sveikinome naujų mokslo metų proga, dovanojome saldžias dovanas, smulkiųjų verslininkų suaukotus drabužėlius bei per akciją surinktas mokyklines prekes. Dalis mokymosi priemonių bus skirtos Raseinių rajone gyvenančioms šeimoms.
  Nuoširdžiai dėkoju Jums, mieli raseiniškiai, kad aktyviai, gausiai ir taip nuoširdžiai prisidėjote prie šios kilnios, gražios ir prasmingos akcijos. Taip pat ačiū tariu ūkininkui Edmundui Jonylai, Tarybos nariams Dianai Kaupaitienei, Antanui Kilčauskui, Česlovui Kenstavičiui, Sigitui Vaičiui ir mano šaunioms pagalbininkėms, be kurių akcija mieste nebūtų įgyvendinta, bičiulėms Daliai Lukauskienei, Daliai Urbonienei, Loretai Morkeliūnienei, Violetai Pužaitienei, Irenai Juzėnienei, Dalei Ivanauskienei ir Genovaitei Mosteikienei. Ačiū visiems, prisidėjusiems prie mūsų mažųjų geresnių mokslo rezultatų.
  Airinas Jermolajevas,
  akcijos „Būk pirmūnas“ organizatorius

  Komentarų nėra